Pārlekt uz galveno saturu

Jūnijs

01 Debitoru apstrāde uzņēmumā. Efektīva sistēma un pieturas punkti. Finanšu diena

 

Debitoru apstrāde uzņēmumā. Efektīva sistēma un pieturas punkti

 

Semināra saturs:

 1. Kredītpolitika - kreditēšanas nosacījumi (finanšu stabilitāte, tirgus situācija), procesi un instrukcijas.
 2. Atbildības sadalījums (kurš un ko dara?).
 3. Klientu pārbaude.
 4. Līgumu noslēgšanas stadijas.
 5. Darījums.
 6. Maksājumu kontrole.
 7. Iekšējais darbs ar debitoru.
 8. Trešo personu piesaiste.

Semināru vada: Ilana Landau, eksperts pārdoša nā un darbā ar debitoru parādiem, uzņēmuma Infocon SIA vadītāja.

 • Vairāk nekā 20 gadu pieredze parādu piedzīšanas jomā.

15 gadu pieredze pārdošanā, dažādās nozarēs.

 • Debitoru maksājumu administrēšanas servisa īstenošana, debitoru vadīšanas stratēģiju izstrādāšana un ieviešana uzņēmumos, apmācību programmas tirdzniecības pārstāvjiem par darbu ar debitoriem, kredītmenedžeru apmācība.

 

Norises laiks: plkst. 13:00-15:00

 

Dalības maksa:

 • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_010618

08 Uzņēmēju sporta spēles 2018
Uzņēmēju sporta spēles

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm 3 dienu garumā no 8.-10. jūnijam. Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā. Plānots, ka pasākumā piedalīsies vismaz 50 uzņēmumu komandas. Vairāk informācijas par dalības maksām un reģistrācija...

Sporta veidi uzņēmēju sporta spēlēs

8. jūnijā norisināsies priekšsacīkstes četros tradicionālajos komandu sporta veidos, savukārt vakarā par ļoti jautru un muzikālu noskaņu parūpēsies grupa “Pirmais kurss”, iesildot publiku nākamās dienas sporta aktivitātēm. 9. jūnijā paralēli sporta programmai darbosies dažādas radošās darbnīcas un izklaides aktivitātes gan bērniem, gan līdzjutējiem. Sporta spēļu noslēgumā, uzstāsies visiem iemīļotais “Bermudu divstūris” ar jau labi pazīstamām dziesmām. Agrā komandu reģistrācija līdz 16. martam.

Uzņēmēju sporta spēles 2018

Uzņēmēju sporta spēles jau sesto gadu organizē Latvijas lielākās Uzņēmējus apvienojošās organizācijas: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju. Jautājumiem: elina.valdmane@chamber.lv vai +371 29914668

13 Par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju 2018.gadam. Par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtību autordarbiem, saimnieciskās darbības veicējiem un personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu. FINANŠU DIENA

Par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju 2018.gadam

 

Par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtību autordarbiem, saimnieciskās darbības veicējiem un personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

 

    Ar 2018.gadu ir piemērojams jauns uzņēmumu ienākuma nodokļa modelis, un pirmā deklarācija par periodu no 2018.gada janvāra līdz jūnijam ir iesniedzama 20.jūlijā. Tādēļ ir aktuāli pārrunāt uzņēmumu ienākuma deklarācijas aizpildīšanas, nodokļa aprēķināšanas un samaksas jautājumus.

Ar 2018.gada 1.janvāri stājās spēkā jauna kārtība valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtībā pašnodarbinātām personām.

 

Seminārā runāsim par:

 

1.Galvenie principi uzņēmumu ienākuma nodokļa aprēķināšanā.

2. Uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšana.

3. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība autoratlīdzību saņēmējiem.

4. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība personām, kurām ir reģistrēta saimnieciskā darbība.

5. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

 

Semināru vada:

 

Diāna Kudravecs - VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas Metodikas nodaļas galvenā nodokļu inspektore

 

Inese Kemzāne – VID Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļas Pirmās metodikas nodaļas vadītāja

 

Semināra norises laiks: plkst. 10:00-12:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_130618

18 E-pastu BUMS - gudras un efektīvas sarakstes prasmes. Coach meistarklase

E-pastu BUMS - gudras un efektīvas sarakstes prasmes

 

    E-pasts ir ātra un vienkārša komunikācijas forma. Tieši šī iemesla dēl, ka tā ir tik ļoti ātra, daudzi nepievērš  tam pietiekami  uzmanību. Šāds ātrums paver durvis uz slideno nesaprašanās ceļu, kas ietver neformālu attieksmi, necieņu, iespējamu agresiju, lietu nepabeigšanu, citreiz pat tiesvedību un finansiālus zaudējumus.

 

   Ja Jūs, jūsu kolēģi un komandas biedri nav pietiekami zinoši par komunikācijas kļūdu niansēm e-pastos, tad iespējams vēlāk nāksies rūpēties par pārprastām situācijām, zaudētu produktivitāti, zaudētu uzticību, zaudētiem klientiem, sliktu reputāciju vai ko vairāk. Protams uzskaitītais ir ekstrēmas galējības, tomēr e-pastu kultūra sākas no mazām konsekvencēm un ikdienas netiķetei* šeit ir jēga un vieta.

 

Meistarklase E-pastu BUMS ir paredzēta:

 • Lai samazinātu konfliktu riskus un uzlabotu lietišķas vēstules rakstīšanas prasmes;
 • Lai palielinātu sapratni par e-pastu etiķeti jeb netiķeti un iegūtu rezultātu;
 • Lai kļūtu gudrāks un efektīvāks komunikators elektroniskajā sarakstē, ietaupīt laiku rakstot un atbildot uz e-pastiem;
 • Lai prasmīgāk organizētu darbu ar e-pastiem;
 • Lai uzzinātu, kā efektīvi šķirot un turēt “tukšu” savu ienākošo e-pastu kasti (inbox)

 

 

Kam Meistarklase E-pastu BUMS ir piemērota:

 • Pieredzējušiem darbiniekiem, kolēģiem, komersantiem, kuri bieži sazinās ar e-pastu starpniecību un vēlas uzlabot pārliecinošu sniegumu elektroniskajā sarakstē;
 • Jauniem darbiniekiem, kuri tikko uzsākuši savu profesionālo darbību.

 

Šis kurss NAV paredzēts e-pastu mārketinga vai tiešo pārdošanas prasmju pilnveidošanai.

 

Semināru vada: Aivars Dresmanis , personīgās izaugsmes koučs, NLP speciālists, savā darbā izmanto integrētās mediāciajas metodes un transakcionālās analīzes metodes. Specializējas konfliktu un pārmaiņu koučingā.

 

Laila Zariņa, Uzņēmēja, Personības izaugsmes, biznesa attīstības un komandu efektivitātes trenere - koučs, NLP meistare ar akadēmisku biznesa izglītību un 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CM_180618

 

 

20 Sociālie mēdiji un mazais bizness: dari pats! Coach meistarklase

Sociālie mēdiji un mazais bizness: dari pats!

 

     Jums ir neliels uzņēmums un pašiem nākas gan veidot savu sociālo mēdiju stratēģiju, gan veikt praktiskas darbības tās īstenošanā? Varbūt Jūs jau sen gribējāt zināt vairāk par to kā pašam veidot savus sociālo mēdiju kontus un kļūt atpazīstamam izmantojot sociālos mēdijus? Tad šis seminārs ir tieši Jums. Seminārā tiks apskatīti sekojoši jautājumi:

 

Ievads sociālajos mēdijos (SM)

Jūsu mērķi sociālajos mēdijos. Pamatprincipi SM kontu veidošanai. Pārskats par SM: Instagram, Pinterest, Twitter, Stumble upon, G+. Īsās saites un to lietošana sociālajos mēdijos. Mirkļbirkas (hashtagi) un to lietošanas īpatnības dažādos SM.

Instagram

Instagram konta veidošana: būtiski lēmumi. Instagram Bio izveide. Fotogrāfiju ievietošana un apstrāde. Vienas un vairāku fotogrāfiju ievietošana no datora. Fotogrāfijas apraksts (caption). Hashtag izvēle.

Twitter

Twitter konta un bio veidošana: būtiski lēmumi. Tvītu izveide.

Pinterest

Pinterest konta un bio veidošana: būtiski lēmumi. Canva.

G+

G+ nozīme un vērtība. G+ konta veidošana. Kolekcijas. Kopienas.

Stumble upon

Stumble upon (SU). Kas tas tāds? SU konta izveide. SU lietošana un nerakstītie noteikumi.

 

Semināra gaitā būs praktiski uzdevumi savas SM stratēģijas un kontu izveidē, tāpēc noderēs viedtelefons un portatīvais dators.

 

Semināru vada: Anita Sāne, personiskās izaugsmes, karjeras un pārmaiņu koučs, mentore, biznesa trenere ar vairāku gadu praktisku pieredzi pašas veidotu sociālo mēdiju kontu izveidē un attīstīšanā. Galvenie sociālie mēdiji kuros Anita @thesanetravel darbojas ir Instagram ar 32 000 sekotāju, Twitter ar 15 500 sekotājiem. Pinterest konts ar vairāk kā 1000 sekotājiem.  Anitai ir arī G+ un Stumble upon konti. Kopējais Anitas @thesanetravel sekotāju skaits dažādos sociālajos medijos sasniedz 50 000.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CM_200618