Pārlekt uz galveno saturu
03 KOMANDA. KOMUNIKĀCIJA. EMOCIJAS. Coach meistarklase

KOMANDA. KOMUNIKĀCIJA. EMOCIJAS.

 

Pajautājiet savas komandas dalībniekiem, kas sagādā vislielākās grūtības kopīgā darbā un - mēs esam pārliecināti - ka iespējamo atbilžu top trijniekā atradīsiet atbildi par komunikāciju!

Komunikācija komandā var stipri bremzēt, vai gluži pretēji, ļoti veicināt komandas darbu, kā arī komandas biedru labsajūtu.

Galu galā tā ietekmē pašu svarīgāko – rezultātu, kas tiek sagaidīts no komandas darba. Un cik gan daudz un dažādu emociju mūsos rada darbs komandā!

 

Šajā seminārā runāsim par divām svarīgām lietām:

  1. Par komandas komunikāciju ietekmējošiem fenomeniem, kas jāņem vērā gan komandas līderim, gan komandas locekļiem. Piemēram, viens no komandas komunikāciju ietekmējošiem fenomeniem - konformisms, jeb tieksme piekrist citu komandas locekļu/vairākuma viedoklim, kas var traucēt  savādāku lēmumu pieņemšanai komandā vai veicināt alternatīva vērtīga viedokļa “pazaudēšanu”. Šo un citus komunikācijas fenomenus apskatīsim pēc praktiskās daļas - komandu komunikācijas spēles.

 

  1. Par katra komandas locekļa atbildīgu komunikāciju jeb par savu un citu emociju atpazīšanu un regulāciju. Tas, cik veiksmīgi rit komunikācija komandā lielā mērā atkarīgs ne tikai no tā,  kā tā ir organzēta, bet arī no katra konkrētā indivīda empātijas spējas, kā arī viņa EQ (emocionālā intelekta) attīstības pakāpes. Šajā semināra daļā  runāsim par šo ˮkluso komunikācijuˮ (jeb neverbālo komunikāciju), jo tā ir nekļūdīgi iedarbīga. Ja ar vārdiem dažreiz spējam noslēpt mūsu patieso domu vai pat to sagrozīt, tad ar emocijām mēs komunicējam tieši un otrs cilvēks to parasti nekļūdīgi “nolasa”.

 

Semināru vada: Santa Leiboviča, komandu un personīgās efektivitātes koučs. Vairāk nekā 8 gadu pieredze darbā ar komandām un koučingu.

 

Dace Jurjāne, pedagogs, apziņas un motivācijas koučs. Emociju spēle radītāja.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/CM_030418