Pārlekt uz galveno saturu

Februāris

05 UZŅĒMĒJU TIKŠANĀS AR LATVIJAS BANKAS PĀRSTĀVJIEM. VALMIERA

Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, Monetārās pārvaldes vadītāju Uldi Rutkasti un Latvijas Bankas valdes locekli Hariju Ozolu.

Tikšanās laikā - prezentācija "Latvijas tautsaimniecība valsts 100 gadu jubilejas priekšvakarā un nākotnes izaicinājumi", jautājumi, atbildes un lietišķas sarunas.

Dalības reģistrēšana līdz 29.01.2018. rakstot uz e-pasta adresi: valmiera@chamber.lv

Vietu skaits ierobežots!

07 KULDĪGAS NOVADA UZŅĒMĒJU UN LTRK KURZEMES BIEDRU BIZNESA KLUBA VAKARS KULDĪGĀ

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Kurzemes reģiona nodaļa, Kuldīgas novada Dome kopā ar savu sadarbības partneri Kuldīgas Attīstības aģentūru, organizē uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakaru.

Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas.

 I daļa. 16.00 - 18.00 (sanākam 15.45 uzkodas, dzērieni, sarunas).
1. Tīklošana(kontaktu un informācijas apmaiņa starp biedriem).
2. LTRK aktualitātes - svarīgākā informācija, t.sk. jaunumi, kuri Jums var palīdzēt konkurētspējas celšanā.
3. PIKC "Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikums" aktuālā informācija - Tehnikuma direktore Dace Cine (Atbildēs uz jautājumiem)
4. Diskusija ar Kuldīgas pilsētas Būvvaldi par aktualitātēm uzņēmējdarbībā un pilsētas attīstībā - nodaļas vadītāja Jana Jākabsone . (Atbildēs uz jautājumiem un rīcības plāna saskaņošana aktuālajās tēmās).

Pauze 15 min. uzkodas un dzērieni.

II daļa 18.15 - 19.45
 Diskusija par Kuldīgas novada uzņēmēju aktuāliem jautājumiem 2018 gadā un LTRK Kurzemes padomes atbalsts.
III  daļa. 19.45 - 21.00
Neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie "BANGERT`S" šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem.
(pateicība šefpavāram 10,Eur).

Pasākuma vietu skaits ierobežots (līdz 40 cilvēkiem).
Lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi aizpildot anketu šeit: https://goo.gl/forms/kDwf0lqiwinS6shx1
vai zvanot t.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 5.februārī plkst. 17:00).

Pasākums ir bez maksas tikai individuāli piesakoties aizpildot anketu vai piesakoties pie Ralfa Minkeviča.(pateicība šefpavāram 10,Eur).
Norises vieta un laiks: 7.februāris plkst. 16.00 (reģistrācija no 15.30) Pils iela 1, Kuldīga, restorānā/klubā "BANGERT`S".

Pasākumu atbalsta AS "CITADELE".

09 LTRK VIDZEMES REĢIONĀLĀS PADOMES IZBRAUKUMA SANĀKSME. SMILTENE

Š.g. 9.februārī plkst. 13:00 Smiltenē notiks LTRK Vidzemes reģionālās padomes izbraukuma sēde.

 

Darba kārtībā  - LTRK valdes priekšsēdētāja J.Endziņa, LTRK Vidzemes nodaļas vadītāja J.Sleņģa un Vidzemes reģionālās padomes locekļu tikšanās ar Smiltenes uzņēmējiem.

Informācija par LTRK, aktuālo jautājumu diskusija ar uzņēmējiem, sadarbības iespējām.

 

Dalības reģistrēšana līdz 7.februārim rakstot - valmiera@chamber.lv vai zvanot - 20264530.

13 Seminārs “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”Liepāja

Seminārs “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”

           Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 13. februārī plkst. 11:00, Liepājas Latviešu biedrības nama, Kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”

            2018. gads uzņēmumiem nes gan jaunus, ar likumu noteiktus pienākumus, gan jaunas, vēl nekad nebijušas iespējas radikāli palielināt biznesa efektivitāti un konkurētspēju, netērējot šiem mērķiem miljonus. Jaunu likumdošanas prasību ieviešana biznesā vienmēr ir saistīta ar papildus izmaksām un Vispārīgās datu aizsardzības atbilstības ieviešana noteikti nav lēts vingrinājums. Tomēr, saprātīgi plānojot un turot prātā visus būtiskos aspektus, uzņēmumi var ļoti efektīvi realizēt nepieciešamās transformācijas un gala rezultātā iegūt daudz vairāk, nekā sākotnēji varētu likties.

          Semināra gaitā izveidosim kopskatu par būtiskajiem aspektiem, kas šodien veido IT stratēģiskos lēmumus, ko un kā šajā virzienā dara citās valstīs, kas un kāpēc ir svarīgi Latvijā. Parādīsim, kā dzīvē darbojas jaunās tehnoloģijas un koncepcijas un kā pie tā visa nonākt iespējami efektīvā veidā.

Seminārā tiks aplūkots:

  • Galvenie pieturas punkti uzņēmējdarbības plānošanai 2018. gadā un tālāk. Notikumi un ietekme.
  • Dators kā Pakalpojums. Jaunumi tehnikas jomā.
  • Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). Ievads tēmā un praktiskās realizācijas pārskats.
  • Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) – atbilstības ieviešana. Juridiskie aspekti.
  • Modernais IT nodrošinājums. Pamatprincipi, fokusa punkti un demonstrācijas.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 12. februārim - https://goo.gl/forms/yjoaYbQi5aPdeMXf2 vai pa tālr. 63429019

Semināru vadīs :

SIA “Hortus Digital”

SIA “ALSO Latvija”

Advokātu birojs "TGS Baltic”

 

 

 

 

15 LTRK KURZEMES BIZNESA KLUBA VAKARS TALSOS

LTRK Kurzemes Biznesa klubs sadarbībā ar AS "Citadele banka" un Talsu Komersantu klubs aicina uz organizēto uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanās (networking) un diskusiju vakaru “Laika plānošana “,  š.g. 15. februārī - Talsos, “Kuršu krogā“ ( Mācītājmuiža, Dižstende) no pulksten 15:00 līdz pulksten 18:00.

Programma pielikumā !

Mērķauditorija: uzņēmumu vadītāji un vadošie speciālisti !

Dalības maksa: Bez maksas!

Reģistrēšanās dalībai - Pieteikuma anketa

Dalībnieku skaits ir ierobežots! Pieteikšanās līdz 14.02.2018 pulksten 15:00

Papildu jautājumu gadījumā aicinām zvanīt +371 29742098 Dace Kolāte

 

15 Zemgales Biznesa kluba vakars

Pirmā Zemgales biznesa kluba tikšanās plānota kā neformāls diskusiju vakars par uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem profesionāla moderatora vadībā, kā arī, savstarpēja kontaktu un interešu veidošanās. Atbilstoši formātam, par tā norises vietu ir izvēlēta Berķenes muiža - viena no senākajām mazajām muižām Zemgalē, kas atrodas gleznainā vietā Jelgavas novadā. Vakarā gaitā būs iespēja iepazīt muižas atjaunošanas procesu saimnieka pavadībā, degustēt vietējo ražotāju produkciju un iemalkot vīnu brīvā atmosfērā kamīna zālē vai bibliotēkā.

Organizē: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Jelgavas novada dome un LIAA Jelgavas Biznesa inkubators. Atbalsta: Banka Citadele

Muižas saimnieki ir sagatavojuši īpašo piedāvājumu Biznesa kluba viesiem - iespēja izbaudīt muižas nakts šarmu, nakšņojot kādā no nedaudzajiem augsta komforta viesu numuriem. Par iespējām rezervēt numuru un tā izmaksām lūgums sazināties ar muižas īpašnieci: Ilze Melgalve, tel. 29252565, e-pasts berkenesmuiza@gmail.com

16:30 - 17:00       Ierašanās. Welcome drink

17:00 - 17:30       Atklāšana

17:30 - 19:30       Valdis Melderis. Izklaidējoši izglītojošs humoršovs “Efektīva komunikācija, jeb - gribēju kā labāk, bet...”

19:30 - 20:00       Kafija un vieglas uzkodas

20:00 - 20:45       Berķenes muižas apskate saimnieka pavadībā

20:45 - 22:30       Neformālas sarunas pie kamīna un degustācijas

 

Pasākuma vietu skaits ierobežots (līdz 30 cilvēkiem). Pieteikšanās: jelgava@chamber.lv

16 LTRK KURZEMES BIZNESA KLUBA VAKARS VENTSPILĪ

LTRK Kurzemes Biznesa klubs sadarbībā ar  AS "Citadele banka" un Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz Uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanās (networking) un diskusiju vakaru “Laika plānošana “,  š.g. 16. februārī,  Biznesa atbalsta centra telpās, Pils ielā 17, Ventspilī, no pulksten 15:00 līdz pulksten 18:00.  
Programma pielikumā !
Mērķauditorija: uzņēmumu vadītāji un vadošie speciālisti !
Dalības maksa: Bez maksas!
Reģistrēšanās dalībai - Pieteikuma anketa 
Dalībnieku skaits ir ierobežots! Pieteikšanās līdz 15.02.2018 pulksten 15:00
Papildu jautājumu gadījumā aicinām zvanīt +371 29742098 Dace Kolāte
 

 

27 Praktiskā darbnīca "Darbs ar klientiem: Komunikācija un pārdošana, jeb kā pašam nesarežģīt darījumu?""

Darbs ar klientiem: Komunikācija un pārdošana, jeb kā pašam nesarežģīt darījumu?

27.02.2018, plkst. 10:30 – 15:00

Ne vienmēr situācijās ar klientu vai darījumu partneri ir tik vienkārši par visu vienoties. Bieži vien katras puses mērķi ir ļoti atšķirīgi, katram ir savas intereses. Kā nonākt pie kopsaucēja, pie veiksmīga situācijas vai strīdīgā jautājuma risinājuma, lai nedz viena, nedz otra puse nejustos kā zaudētājs?

Treniņa dalībnieki īsā un koncentrētā veidā gūs izpratni par darījumu pārrunu būtību un koncepciju, apgūs pamatelementus veiksmīgu pārrunu scenārijam, izstrādās pārrunu plāna paraugu, nostiprinās pārliecību par savām spējām un prasmēm.

Treniņš balstīts DiSC personiskā uzvedības stila izpratnes metodē.

Tēmas:

1. Kā mans personiskās uzvedības stils ietekmē manu pārdošanas stilu?

2. Klientu motivējoša/demotivējoša saskarsme.

3. Piemērošanās klientam, lai labāk sadarbotos.

4. Sarunu partnera motivatori.

5. Pārdošanas stratēģijas.

Eksperte:

Māra Špicberga, JARDI.

Personību un biznesa attīstības uzņēmuma JARDI (2009) dibinātāja. Teoloģijas maģistre. Ieguvusi arī pedagoga izglītību. Personāla vadības eksperte ar 15 gadu praktisku vadības darba pieredzi gan Latvijas, gan starptautiska mēroga loģistikas un tirdzniecības uzņēmumos.

Vada treniņus un izstrādā mācību programmas motivējošas vadības, klientu apkalpošanas, pārdošanas, saskarsmes, komandas attīstības un vadības prasmju attīstības jomās. Klienti: „ELVI Latvija”, „Maxima Latvija”, „RD Electronics”, „Latvijas Balzams”, „Būvniecības ABC”, „Kurši”, „Latvijas Aptieka” u.c.

 „Latvijas Biznesa konsultantu asociācijas” valdes locekle. Biedrības LĪDERE valdes locekle. Mentore, „Gada mentors 2014” laureāte.

28 TUKUMA NOVADA UZŅĒMĒJU UN LTRK KURZEMES BIEDRU BIZNESA KLUBA VAKARS TUKUMĀ

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Kurzemes reģiona nodaļa (LTRK) un Tukuma novada Dome, kopā ar savu sadarbības partneri Tukuma uzņēmēju klubu, organizē uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakaru.

Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas.

I  daļa. 16.00 - 18.00 (sanākam 15.45 uzkodas, dzērieni, sarunas).
1. Tīklošana(kontaktu un informācijas apmaiņa starp biedriem).
2. LTRK aktualitātes - svarīgākā informācija, t.sk. jaunumi, kuri Jums var palīdzēt konkurētspējas celšanā.
3. Tukuma novada domes vadības diskusija par aktualitātēm uzņēmējdarbībā un pilsētas attīstībā.(Atbildes uz jautājumiem un rīcības plāna saskaņošana aktuālajās tēmās).

Pauze 15 min. uzkodas un dzērieni.

II daļa. 18.15 - 19.45
 Diskusija par Tukuma novada uzņēmēju aktuāliem jautājumiem 2018 gadā un LTRK Kurzemes padomes atbalsts.
III daļa. 19.45 - 21.00
Neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie "TELMS" šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem.
(pateicība šefpavāram 10,Eur).

Pasākuma vietu skaits ierobežots (līdz 40 cilvēkiem).
Lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi aizpildot anketu šeit: https://goo.gl/forms/czrgXONQpehxoOL43
vai zvanot t.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 26. februārī plkst. 17:00).

Pasākums ir bez maksas tikai individuāli piesakoties aizpildot anketu vai piesakoties pie Ralfa Minkeviča.(pateicība šefpavāram 10,Eur).
Norises vieta un laiks: 28.februāris plkst. 16.00 (reģistrācija no 15.30) uzņēmums "TELMS" Smārdes iela 3, Tukums.

 

Pasākumu atbalsta AS "CITADELE".