Pārlekt uz galveno saturu
12 Vai prezentācijai vajag “paldies” slaidu? LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Vai prezentācijai vajag “paldies” slaidu?

 

    Iedomājieties – darījumu saruna, kurā piedalās divi cilvēki. Kad tikšanās iet uz beigām, viens no sarunas partneriem otram parāda lielu plakātu, uz kura rakstīts “Paldies par uzmanību! Jūsu jautājumi?”... Skan absurdi, vai ne?

Uz publiskas runas situāciju var paraudzīties arī kā uz sarunu ar vienu cilvēku. Tikai šajā gadījumā šādas sarunas paralēli notiek ar katru no klausītājiem, tātad 5, 10, 100, … vienlaicīgas sarunas ar vienu konkrētu cilvēku.

Ja ir tāda vēlme, izsakiet pateicību saviem klausītājiem! Tas nav jāraksta uz slaida. Bet vai ar “pliku” pateicību jūs panāksiet savu mērķi? Iespējams, ja jūsu mērķis ir pateikties. Ja mērķi ir “biznesīgāki”, runas plānošanas stadijā nepieciešams izdomāt konkrētu nobeigumu.

 

Seminārā runāsim par:

1. runas plānošanu efektīvā veidā;

2. dažādiem nobeigumu veidiem;

3. alternatīvām slaidam “paldies”.

 

Semināru vada: Oskars Priede -  prezentēšanas prasmju treneris, viņa specializācija ir publiskā runa un prezentēšana. Oskara ilggadīga praktiskā uzstāšanās pieredze dod viņam iespēju palīdzēt saviem klientiem noteikt uzņēmuma/produkta vērtības piedāvājumu un prezentēt to ietekmīgā veidā.

Oskars interesējas par veiksmīgas publiskas uzstāšanās faktoriem, kā arī par jaunākajām tendencēm prezentāciju gatavošanā un spēcīga iespaida radīšanā, rūpīgi analizē oratorus un palīdz uzlabot runas prasmes, nodrošinot uzstāšanās prasmju treniņus uzņēmumos un atvērtajās grupās, kā arī konsultējot individuāli.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_120218