Pārlekt uz galveno saturu
25 LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba vakars, Liepāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģionālā nodaļa  aicina savus biedrus un sadarbības partnerus uz LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba vakaru!
Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas.
Pasākuma dalībnieki būs LTRK biedri no Kurzemes un visas Latvijas, kā arī aicinātie viesi.
LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba atbalsta, tīklošanas un diskusijas vakars notiks divās daļās:

 

Programma


16:00    LTRK un sadarbības partneru uzrunas, pasākumu dalībnieku tīklošana moderatora vadībā un pieaicināto lektoru, ekspertu prezentācijas.

18.00 Liepājas pilsētas pašvaldības vadības un LTRK biedru diskusija par aktualitātēm uzņēmējdarbībā un pilsētas attīstībā. 
 19:30 līdz 21:00 Neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie "LIBAVA" šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem. ( (pateicība šefpavāram 10,00 Eur).

***
Pasākuma vietu skaits ierobežots (līdz 40 cilvēkiem).
Lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi rakstot uz ralfs.minkevics@chamber.lv vai zvanot t.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 23. oktobrī plkst. 17:00).

Pasākuma dalības maksa:  interesentiem, kuri nav LTRK biedri: 35,00 EUR. (Biedriem vai īpaši aicinātiem viesiem bez maksas tikai individuāli piesakoties pie Ralfa Minkeviča).

Norises vieta un laiks: 25. oktobrī plkst. 16.00 (reģistrācija no 15.30) Vecā ostmala 29, Liepāja, atpūtas centrā "LIBAVA".