Pārlekt uz galveno saturu
18 Maini savu Latvian English: Angļu valodas izrunas apmācība biznesam. PASTĀVĒS, KAS PILNVEIDOSIES

Maini savu Latvian English: Angļu valodas izrunas apmācība biznesam

 

    Pētījumi rāda, ka nepareizi izrunāti vārdi var apgrūtināt biznesa komunikāciju, savukārt akcents angļu valodā var likt jūs uztvert kā mazāk uzticamu un zinošu biznesa partneri. Par spīti uzskatam, ka izrunu ir grūti mainīt, ar vairāku Latvijā mazpazīstamu paņēmienu palīdzību cilvēks pats to var ievērojami uzlabot. Intensīvā un praktiskā (amerikāņu) angļu valodas izrunas apmācība tieši biznesam veidota ar mērķi novērst visbiežāk pieļautās izrunas kļūdas un mazināt runātāju akcentu, lai runa būtu skaidri saprotama, viegli uztverama, un/vai maksimāli native-like. 

Seminārā praktiski darbosimies ar:

·  visbiežāk nepareizi izrunātajiem biznesa, ekonomikas un finanšu terminiem;

·  ātriem un iedarbīgiem individuālu skaņu veidošanas paņēmieniem angļu valodā, izmantojot biznesa/ekonomikas/finanšu leksiku;

·  vispārīgo artikulācijas pozīciju – maz zināmu izrunas aspektu, kas ir visu panākumu pamatā;

·  spēcīgas, pārliecinošas runas tehniku, ko biznesā un politikā veiksmīgi pielieto amerikāņi;

·  biznesa vidē visbiežāk lietotajiem izteicieniem no angļu valodas ritma un intonācijas perspektīvas.

Eksperte: Elīna Banziņa, Latvijā vienīgā amerikāņu akcenta trenere ar PhD svešvalodu fonētiskajā apguvē, ir beigusi maģistra un doktora studijas ASV un tur arī mācījusi angļu valodu un izrunu (University of Illinois, University of Texas, Bowling Green State University, Ohio State University); patlaban viņa pasniedz angļu valodu Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga).

Norises laiks: plkst. 13:00-15:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim  dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO  15,00 + PVN, nebiedrien EURO45,00 + PVN.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/PKP_180817