Pārlekt uz galveno saturu
08 Biznesa rīts Talsos - No labas klientu apkalpošanas uz izcilu!

Mūsdienās, kad ir pieejams milzīgs preču un pakalpojumu piedāvājums, uzvar vienmēr serviss jeb izcila klientu apkalpošana. Cilvēki izvēlas to pakalpojumu, kas tiek pasniegts izcila servisa mērcē. Viņi izvēlas tos uzņēmumus, ar kuriem sadarbojoties, viņi jūtas īpaši. Varētu teikt, ka augsts pakalpojumu sniegšanas līmenis nodrošina pastāvīgu klientu plūsmu, papildus - arī klientu pozitīvās atsauksmes par uzņēmumu, ko tie izplata draugu un paziņu vidū.

Semināra atslēgas punkti:

  • Galvenie soļi no labas klientu apkalpošanas uz izcilu;
  • Mūsdienīgās tendences, jeb kā vēl radīt klientam īpašu sajūtu;
  • Divritenis divreiz nav jāizgudro - labākie piemēri no kā mācīties (Latvijā un Pasaulē).

Semināra programma:

10:45 – 11:00 Ierašanās, kafija un uzkodas

11:00 – 12:45 Līga Strūberga

12:45 – 13:00 Roberts Riekstiņš, Atpūtas parka “Laumas” saimnieks

13:00 – 13:30 Jautājumi un atbildes

 

Dalības maksa: BEZ MAKSAS!

Norises vieta: Atpūtas parksLaumas”, Laumas, Īves pagasts, Talsu novads

Reģistrēšanās:   http://ej.uz/BR_Talsi_08_06_2017

Dalībnieku skaits ir ierobežots!

 

Eksperts: Līga Strūberga vairāk kā 5 gadus strādājusi starptautiskā uzņēmumā klientu apkalpošanas servisa novērtēšanas jomā, vadījusi "slepenā pircēja" projektus dažādu nozaru uzņēmumiem (telekompānijas, autodīleru centri, lielākie tirdzniecības centri u.c.), analizējusi projektos iegūtos rezultātus, izstrādājusi ieteikumus apkalpošanas  uzlabošanai, palīdzējusi uzņēmumiem izstrādāt klientu apkalpošanas standartus. 

Līga ir piedalījusies "Labs serviss" organizētajās konferencēs, kur runāja par tēmām "Radošums un kreativitāte klientu apkalpošanā" un "No improvizācijas līdz komandai". Komandas veidošanas un saliedēšanas pasākumu organizēšanā un vadīšanā pieredze uzkrāta jau vairāk kā 10 gadu garumā, kas palīdzējis veidot un attīstīt dažādas apmācību programmas, kurās tiek izmantota arī radoša pieeja - improvizācijas teātra metodes. 

BIZNESA RĪTI Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris ar Ventspils Europe Direct informācijas centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka  atbalstu