Pārlekt uz galveno saturu
03 Tehnoloģiju inovācijas nekustamo īpašumu apsaimniekošanai

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platformas “Rention” veidotāji aicina apmeklēt forumu “Tehnoloģiju inovācijas nekustamo īpašumu apsaimniekošanai”, kas notiks 3. aprilī, plkst. 14:00, Uzņēmēju namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Pasākuma programmu iespējams apskatīt šeit: programma

Reģistrēties forumam: http://ej.uz/forums_030417

Pasākuma pirmajā daļā par dažādiem inovatīviem risinājumiem mājokļu pārvaldībā stāstīs SIA “Visma Enterprise” programmas “Horizon” eksperts Raivis Bīskaps, skaidrojot par finanšu uzskaiti apsaimniekošanas uzņēmumiem, savukārt A/S “Kredītinformācijas Birojs” valdes loceklis Intars Miķelsons runās par Debitoru samazināšanas iespējām. Ar tehnoloģiju inovācijām elektroenerģijas ekonomēšanā iepazīstinās eksperts no SIA “Euroled”, bet par vienotu risinājumu nekustamo īpašumu pārvaldībā stāstīs SIA “Rention” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Zelinskis.

Foruma otrajā daļā notiks diskusija, kuras laikā dalībnieki varēs uzdot jautājumus un izteikt viedokli par situāciju nekustamo īpašumu pārvaldībā, tostarp par biežāk pieredzētajām nepilnībām un sevis pieņemtiem risinājumiem apsaimniekošanā. Sarunā piedalīsies un savu redzējumu skaidros SIA “Corvin Real Estate” partneris Rolands Feldmanis, SIA “Rention” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Zelinskis, A/S “Kredītinformācijas Birojs” valdes loceklis Intars Miķelsons.