Pārlekt uz galveno saturu
10 Komandas veidošana un attīstīšana

Semināru cikls "Personāla vadība 360
Reģistrēties pasākumam: http://ej.uz/HR360_100417

Lai komandas darbs būtu efektīvs un rezultatīvs vadītājam jāsaprot, kas šobrīd notiek viņa komandā, nodaļā, kā jūtas padotie, kādā attīstības līmenī ir komanda, kas traucē gūt labu darba rezultātus, kāpēc nav labs mikroklimats nodaļā vai kāpēc ik palaikam notiek savstarpējie konflikti?
Lai vadītāji spētu atbildēt uz šiem jautājumiem un īstenot rezultatīva komandas darba vadību - realizēt efektīvus komandas vadības stila principus, veicināt pozitīvu mikroklimatu savā kolektīvā un paaugstināt padoto darba rezultātu sniegumu – nepieciešams apgūt komandas vadības prasmes un izprast savu komandu – kas darbiniekiem palīdz un kas viņiem traucē kļūt par vienotu, uz rezultātu orientētu komandu un sasniegt izcilus darba rezultātus!

Seminārā runāsim par:
- Augsti efektīvas un motivētas komandas veidošana;
- Savas komandas SVID analīze;
- Grupu attīstības fazes, vadītāja un komandas sadarbība;
- Kā strādāt ar dažādiem darbiniekiem (individualitātēm);
- Motivējošas darba vides veidošana;
- Vienots komandas skatījums par komandas darbības stratēģiju un mērķiem;
- Kā pārliecināties par visu komandas dalībnieku iesaistīšanos noteikto mērķu izpildē;
- Jautājumi un atbildes.

Eksperte: 
Sandra Ošleja – Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centra pasniedzēja, personiskās izaugsmes trenere. Ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, papildus studējusi koučingu American University of NLP. Ieguvusi profesionālā darba pieredzi finansu sektorā, pārdošanā un klientu apkalpošanā.

Dalības maksa: 
LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, potenciālajiem biedriem EURO 42,60 + PVN

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv