Pārlekt uz galveno saturu
24 Darba tiesisko attiecību izbeigšana: prakse un problemātika

Semināru cikls "Personāla vadība 360

Reģistrēties semināram: http://ej.uz/HR360_240417

Lai arī cik nemainīgs būtu jebkura uzņēmuma personāls, agrāk vai vēlāk ikvienam uzņēmumam ir jāsaskaras ar darba attiecību izbeigšanu ar darbiniekiem. Darba attiecību izbeigšana, jo īpaši pēc darba devēja iniciatīvas, ir viena no juridiski sarežģītākajām darba tiesību jomām. Ellex Kļaviņš un LTRK rīkotajā seminārā “Darba tiesisko attiecību izbeigšana: prakse un problemātika” zvērināts advokāts Andris Lazdiņš apskatīs un analizēs visus Darba likumā paredzētos darba attiecību izbeigšanas pamatus, sniedzot praktiskus ieteikumus, skaidrojot tiesu praksi un meklējot atbildes uz praksē novērotajiem problēmjautājumiem.

Andris Lazdiņš, ZAB “Ellex Kļaviņš” zvērināts advokāts
Viens no vadošajiem Kļaviņš Ellex Darba tiesību prakses grupas un Strīdu risināšanas prakses grupas juristiem. Andra praktiskā pieredze jurisprudencē mērojama gandrīz desmit gadu garumā. Andris sniedzis juridisko palīdzību visdažādākajos tiesību jautājumos, īpaši specializējoties darba tiesībās, strīdu risināšanas lietās, kā arī komerctiesībās. Darba tiesībās sniedz juridiskas konsultācijas saistībā ar darba līgumu sagatavošanu, darba tiesisko attiecību izbeigšanu, izstrādā darbības plānus darba devēja reorganizācijas gadījumos, kā arī sniedz padomus sarežģītos darba tiesību strīdos, tai skaitā, ar bijušajiem vadošajiem darbiniekiem. A. Lazdiņš ir arī vairāku darba tiesībām veltītu publikāciju autors, regulāri uzstājas semināros un konferencēs par darba tiesību jautājumiem.

Dalības maksa: 
LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, potenciālajiem biedriem EURO 42,60 + PVN

Kontaktpersona: 
Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv