Pārlekt uz galveno saturu
27 LEAN domāšana birojā un personāla vadības loma tās ieviešanā

Semināru cikls "Personāla vadība 360"
Reģistrēties pasākumam: http://ej.uz/HR_270317

Viena no pašlaik pasaulē plaši pielietotām pieejām efektīvu uzņēmumu procesu organizēšanā ir tā sauktā „taupīgā domāšana” (lean thinking), kas balstīta uz Toyotas ražošanas sistēmas pamatprincipiem . Tās pamatā ir vairāki principi (Vērtība, Vilkšana, Plūsma u.c.) un to dzīvē realizē ar daudz dažādām metodēm un paņēmieniem, piemēram, „5S”, Vērtības plūsmas kartes, „Kanban”, „5Kāpēc”, „Hejunka”, „Jidoka”, “Kaizen” u.c. 

Ko nozīmē šie dīvainie vārdi? Un kā šīs metodes, kas radušās ražošanas apstākļos, var tikt pielietotas pakalpojumu un biroja procesu uzlabošanai?
Bez tam, viens no Lean domāšanas realizēšanas balstiem ir līdervadības un cilvēku iesasitīšanas princips. Kādas metodes tiek izmantotas visu darbinieku iesaistīšanai Lean domāšanas un dažādu Lean metožu iedzīvināšanai?

Par visiem šiem jautājumiem diskutēsim seminārā.

Eksperts:
Jānis Leilands - SIA „ Leilands un Putnis” sertificēts vadības konsultants, Sertificēts Lean Six Sigma Black Belt (melnā josta) speciālists un pasniedzējs.

Dalības maksa: 
LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, potenciālajiem biedriem EURO 42,60 + PVN

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv