Pārlekt uz galveno saturu
28 "Izaugsmes diena 2017" Ogrē

Turpinot iesākto pasākumu ciklu, š.g. 28. martā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīkos pasākumu “Izaugsmes diena 2017” Ogrē. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

 

Pasākums “Izaugsmes diena 2017” notiks vairākās norises vietās paralēli. Lai atrastu Jums saistošās meistarklases, aicinām iepazīties ar pasākuma programmu.

Izaugsmes diena

 

Lai pieteiktu savu dalību, līdz 27. martam aicinām aizpildīt pieteikumu šajā saitē:  http://ej.uz/IDOgre

 

Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. “Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām – Uzņēmējiem un NVO, pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem.  “Izaugsmes diena”  ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā.

 

 

Šogad pasākumi notiks Ogrē (28.03.), Kuldīgā (25.04.), Talsos (10.05.), Iecavā (16.05.), Tukumā,  Salacgrīvā, Gulbenē un Līvānos.

 

Aicinām sekot līdzi informācijai par pasākumu programmām un norises datumiem Jūsu tuvākajos novados. Pasākumu rīko LTRK Mācību centrs, sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību. Pasākumu atbalsta “ESK Sistēmas” - enerģija Jūsu biznesam un ikdienai!