Pārlekt uz galveno saturu
17 Izaugsmes diena

Izaugsmes dienaŠo piektdien, 17. martā, Aizkrauklē, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aizsāks jaunā koncepta pasākumu ciklu reģionos - “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. “Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām – Uzņēmējiem un NVO, pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem.  “Izaugsmes diena”  ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā.

Pirmā “Izaugsmes diena 2017” notiks Aizkraukles novada vidusskolā, Lāčplēša ielā 21, no plkst. 09.00 līdz 17.00. Dalība bez maksas.

Lai pieteiktu savu dalību, līdz 15. Martam aicinām aizpildīt pieteikumu šajā saitē: http://ej.uz/IDAizkraukle

Šogad pasākumi notiks Aizkrauklē (17.03.), Ogrē (28.03.), Kuldīgā (25.04.), Iecavā (16.05.), Tukumā, Talsos, Salacgrīvā, Gulbenē un Līvānos.

Aicinām sekot līdzi informācijai par pasākumu programmām un norises datumiem Jūsu tuvākajos novados. Pasākumu rīko LTRK Mācību centrs, sadarbībā ar Aizkraukles novada pašvaldību. Pasākumu atbalsta “ESK Sistēmas” - enerģija Jūsu biznesam un ikdienai!