Pārlekt uz galveno saturu
03 World Cafe – metode efektīgu rezultātu sasniegšanai darba grupās, diskusijās, semināros, konferencēs.

World Cafe – metode efektīgu rezultātu sasniegšanai darba grupās, diskusijās, semināros, konferencēs.

    Uzņēmumiem organizējot gan iekšējās sapulces, apmācības, seminārus, gan plašākas konferences bieži vien trūkst instrumentu, kā no visiem dalībniekiem, apzinot visus viedokļus iegūt maksimālo rezultātu. World Cafe ir viena no tām metodēm, ko izmanto lielākie Eiropas uzņēmumi un organizācijas, lai jebkuram semināra vai darba grupas dalībniekam būtu iespēja izteikties, savukārt uzņēmuma vadība iegūtu pašu labāko iespējamo rezultātu problēmas risināšanai.

Seminārā uzzināsiet, kas ir World Cafe un kā to var pielietot Jūsu darbā.

Semināra dalībniekiem būs iespēja pašiem piedalīties World Cafeformāta diskusijā un, izaicinot savas „pelēkās šūniņas”, mēģināt rast atbildi uz jautājumu - Kāds būs Latvijas (mans) uzņēmums 2020?

Tikai pašiem piedaloties un izejot cauri visiem World Cafe cikliem, ir iespējams saprast šīs metodes efektivitāti un redzēt rezultātus.

  Aicinām piedalīties uzņēmumu vadītājus, kuri jūtas nonākuši jaunu izaicinājumu priekšā. Iedosim Jums instrumentu, ar kura palīdzību varēsiet jau esošajā situācijā, ar esošajiem darbiniekiem rast jaunas idejas un risinājumus, tādējādi ietaupot līdzekļus, ko citkārt būtu iztērējuši konsultantam!

Ekspertes:  

Valda Liepiņa – Eiropas Komisijas tulkošanas ģenerāldirektorāta angļu nodaļas vadītāja, konsultante,  Eiropas Komisijas un starpiestāžu pasākumu vadītāja.

Laura Bužinska–strādā nevalstiskajā sekotrā,organizējot un vadot dažādus izglītības seminārus, Apguvusi Artof  Hosting pamatus semināros Beļģijā  un Somijā.

Evija Mirķe –strādājusi ar personāla vadības un attīstības jautājumiem IT uzņēmumos, kā arī mazumtirdzniecībā, kā brīvprātīgā komandu vadītāja  piedalījusies Demola Latvija projektā.

Rita Sprindžuka – strādājusi kā brīvprātīgā  koordinātore un vadījusi komandu darbu Demola Latvija projektā. Apguvusi Vizuālo procesu vadīšanas  paņēmienus Ungārijā. Šobrīd apgūst Integrālo Koučingu Integral Coaching Canada.

Norises laiks: plkst. 13:00-15:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai

Maksimālais dalībnieku skaits pasākumā 40 cilvēki

Reģistrācija: http://ej.uz/WC_030317