Pārlekt uz galveno saturu
09 Seminārs " “Kā padarīt resursus par 100% vērtību” ( Liepāja)

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 09.februārī plkst. 11.00, restorāna “Upe” konferenču zālē “ Amber hall”  piedāvā bezmaksas semināru:

“Kā padarīt resursus par 100% vērtību”

 Mobilitāte un spēja funkcionēt nemitīgi mainīgajā tirgū ir pasaulē ilgmūžīgāko uzņēmumu panākumu pamatā. Pasaules vēsture rāda, ka ekonomiskas krīzes atkārtojas cikliski un neizbēgami. Būtiski iemācīties no tām nevis baidīties, bet tās uzvarēt. Ir rīki, koncepti un paraugi, kas to piedāvā. Lean sistēma kā viens no tiem ir pasaulē viena no vecākajām strikti definētajām, pārbaudītajām un sevi pierādījušajām vadības sistēmām, kuru par savu izvēlējušies gan pasaules vadošie, gan mazie, lokālie uzņēmumi.

Tēmas:

•              Pasaulē ilgtspējīgākās vadības metodes rašanās un attīstība mūsdienās.

•              Pārbaudīti pamatprincipi uzņēmuma procesu optimizēšanai.

•              Pazaudēt vai ietaupīt līdzekļus? Deviņas iespējas izvēlēties.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 06.02.17. pa tālr. 63429019 vai e-pastu: kristine.zabe@chamber.lv

Vietu skaits ierobežots! No uzņēmuma maksimāli 3 pārstāvji!

Semināru vadīs: Karlīna Anna Rozenfelde - SIA Izaugsmes kvartāls valdes priekšsēdētāja.

Vairāk kā 10 gadu pieredze starptautisku apmācību vadīšanā Latvijā un Eiropā. Sadarbībā ar EFIL (European Federation for Intercultural Learning) ieguvusi teorētiskas zināšanas un praktisku pieredzi organizāciju un personāla attīstības vadīšanā, kā arī augsta stresa līmeņa situāciju mediācijā. No 2012.gada SIA “Izaugsmes kvartāls" valdes vadītāja, Lean vadības sistēmas trenere.