Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs "Elektroniskais dokuments un uzņēmējs. Labā prakse un izaicinājumi" ( Liepāja)

21 Seminārs "Elektroniskais dokuments un uzņēmējs. Labā prakse un izaicinājumi" ( Liepāja)

“Europe Direct” informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļu aicina apmeklēt bezmaksas semināru "Elektroniskais dokuments un uzņēmējs. Labā prakse un izaicinājumi", 21.februārī, plkst. 11:00, restorāna “Upe” konferenču zālē “Amber hall” ( Lielā iela 11)

Semināra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt informāciju par:

1. Identitāte virtuālajā vidē - kā, kāpēc, ar ko?

  • eParaksta nesēji, to funkcionalitāte,
  • Kā izvēlēties sev piemērotāju eParaksta nesēju, kā to iegūt, kā parakstīt un pārbaudīt sadarbības partneru eParakstītos dokumentus.

2.Elektroniski parakstīts dokuments - kā organizēt tā dzīvesciklu ērti un likumdošanai atbilstoši.

  • Kas ir elektroniski parakstīts dokuments un kāds ir tā juridiskais spēks,
  • Ko var un ko nedrīkst parakstīt ar elektronisko parakstu,
  • Kā uzglabāt elektronisku dokumentu,
  • Ko uzņēmējs iegūst no dokumentu vadības sistēmas.

Lūdzam pieteikties uz semināru līdz 16.februārim, zvanot uz tel. nr. 63429019 vai rakstot uz e-pastu kristine.zabe@chamber.lv

Semināru vadīs:

Vineta Sprugaine, VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, kas Latvijā nodrošina droša elektroniskā paraksta pakalpojumus, Mārketinga daļas vadītāja, vairāk nekā sešu gadu pieredze IKT nozarē, tostarp sertifikācijas pakalpojumu jomā.

Vita Viese, AS RIX Technologies, uzņēmums pazīstams ar saviem dokumentu vadības risinājumiem, komercdirektore ar ilggadēju pieredzi darbā ar dokumentu vadības risinājumiem - no klientu vajadzību apzināšanas, risinājumu ieviešanas un projektu vadības līdz risinājumu attīstības plānošanai un klientu labākās prakses apkopošanai.