Pārlekt uz galveno saturu
09 SEMINĀRS "KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTĀKO LĪGUMU DARBU IZPILDEI?", VALMIERA

LTRK Vidzemes nodaļa 9. februārī plkst. 14:00 organizē semināru "KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTĀKO LĪGUMU DARBU IZPILDEI?"

Dažādu darbu izpilde ir ikdienā aktuāls jautājums ikvienam uzņēmējam. Tāpēc seminārā tiks apskatīti visbiežāk izmantojamo līgumu veidi, kā arī nereti pieļautās kļūdas līgumu izvēlē un aktuālākā tiesu prakse šajā jautājumā.

Galvenie ieguvumi  apmeklējot semināru - Zināšanas par dažādu līgumu darbu izpildei raksturīgākajām pazīmēm, prasmes atšķirt, kādos gadījumos obligāti ir jāslēdz darba līgums un kādos var tikt slēgts kāds cits līgumu veids. Tādā veidā uzņēmēji varēs sevi pasargāt ne tikai no darbinieku prasībām, bet arī no uzraugošo valsts iestāžu sodiem, piemēram, gadījumos, ja ir noslēgts kāds cits līguma veids situācijā, kad bija jāslēdz darba līgums.

 

Semināra programma

Runāsim par:

  • Darba līguma raksturīgajām iezīmēm;
  • Uzņēmuma līguma atšķirības no darba līguma;
  • Autoratlīdzības līguma specifiskie jautājumi;
  • Pilnvarojuma līguma īpatnības;
  • Tiesisko attiecību noslēgšana ar valdes locekļiem.

Semināru vada eksperte Irina Kostina

Irina Kostina Kļaviņš Ellex Zvērināta advokāte, Darba tiesību prakses grupas vadītāja.

Pieredze: Vairāk nekā 12 gadu juridiskās prakses pieredze, specializējoties dažādos strīdu, tai skaitā darba strīdu, risināšanas jautājumos, kā arī darba tiesību jautājumos.

Kompetence: Irinas pieredzē ietilpst klientu pārstāvēšana administratīvajās un civillietās tiesās, kā arī šķīrējtiesās. Palīdzot klientiem darba tiesisko attiecību jautājumos, Irina regulāri pārstāv klientus – juridiskas personas –strīdos ar to bijušajiem vai esošajiem darbiniekiem, konsultē klientus darba tiesisko attiecību pārtraukšanas, kolektīvās atlaišanas un citos jautājumos.

Norises laiks: plkst.14:00 - 16:45

Dalības maksa:

- LTRK biedriem 8,00 + PVN

- Uzņēmumi, kuri nav LTRK biedri personai 15,00 + PVN

Reģistrācija: https://goo.gl/forms/jqXYLMuBPbZElA653