Pārlekt uz galveno saturu
20 No klientu apkalpošanas uz pārdošanu. Robežu nav.

Semināru cikls "Pārdošana 24/7"

Reģistrēties: http://ej.uz/P247_200217

Kā veiksmīgi pāriet no klientu apkalpošanas situācijas uz pārdošanas situāciju?

Kā piedāvāt papildus produktus un pakalpojumus?

Kā turpināt sarunu, ja klienta jautājums vai problēma jau ir atrisināta? Vai klients to uzskatīs par uzbāšanos? Vai klients vēlēsies turpināt sarunu un atbildēt uz jautājumiem?

Šie noteikti ir jautājumi, kas ir katra klientu apkalpošanā un pārdošanā iesaistīta speciālista, konsultanta, pārdevēja un vadītāja prātā.

Šajā seminārā dalīšos ar pieredzi, lai rosinātu Jums veidot jaunus paradumus, kas nojauc robežas starp klientu apkalpošanu un pārdošanu. Apskatīsim un trenēsim vienkāršus un efektīvus veidus, kā uzsākt un turpināt pārdošanas sarunu, kas vairo uzticību Jums personīgi un Jūsu uzņēmumam. Iegūsim drosmi un motivāciju uzrunāt pēc iespējas lielāku klientu skaitu un radīt uzticēšanās vidi, kas nodrošinātu abpusēju ieguvumu no pakalpojumu un produktu pārdošanas.

 

Seminārā runāsim par :

• Klientu 3 gandarījuma zonām.

• Papildus pakalpojuma vai produkta pārdošana kā teicama klientu apkalpošanas servisa sastāvdaļa.

• Praktiski trenēsim veidus, kā pāriet no klientu apkalpošanu uz pārdošanu vai piepārdošanu.

 

Eksperts :

Reinis Zarāns ir Organizācijas attīstības centra Spring Valley konsultants. Viņa galvenā specializācija ir organizāciju klientu apkalpošana un pārdošanas pārmaiņu vadība.

Viņam ir bagāta praktiskā pieredze klientu apkalpošanas un pārdošanas kultūras veidošanā, pārdošanas līmeņa un efektivitātes uzlabošanā, kas iegūta veidojot karjeru no apkalpošanas speciālista līdz pārdošanas vadītājam AS Swedbank Paralēli Reinis aktīvi darbojas arī kā uzņēmuma iekšējais treneris, un veicina kolēģu izaugsmi, regulāri vadot pārdošanas, produktu mācības, klientu apkalpošanas standarta ieviešanas, jauno vadītāju un klientu servisa mācības. Kopš 2012. gada Reinis sadarbojas ar Spring Valley.

Reinis ir beidzis Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu. Regulāri papildina savu kompetenci dažādās mācību programmās. 2012. gadā beidzis Spring Valley Pasniedzēju skolu, kurā papildināja teorētiskās, metodoloģiskās zināšanas, un praktisko pieredzi organizāciju attīstībā.

 

Dalības maksa:

LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12.80 + PVN, potenciālajiem biedriem EUR 42.60 + PVN

 

P.S. Notiks semināra video translācija. Lai Jūs to varētu vērot lūdzu pieteikties reģistrācijas formā.

LTRK biedriem video seminārs ir bezmaksas, bet pārējiem, par EUR 20.00 +PVN.

 

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv