Pārlekt uz galveno saturu
03 Aktuālās ES programmas Tava uzņēmuma attīstībai. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Aktuālās ES programmas Tava uzņēmuma attīstībai

 

Eiropas Savienības fondu finansējums projektu īstenošanai ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir skaidra ideja, kā veicināt sabiedrības labklājību, ekonomikas izaugsmi un ilgtspējīgu attīstību.

Aicinām uz informatīvu semināru par šobrīd aktuālajām un drīzumā plānotajām ES struktūrfondu programmām uzņēmējiem. Semināra laikā tiks izanalizēts šo programmu kritēriji un nosacījumi un dalībnieku iespējas tajos pieteikties.

 

Seminārā runāsim par:

  • Šobrīd aktuālo programmu apskati;
  • Galvenie kritēriji un nosacījumi;
  • Iepirkumu un cenu aptauju organizēšana;
  • Kā sagatavot kvalitatīvu projekta pieteikumu un kā to vērtēs;
  • Kur meklēt nepieciešamo informāciju.

Eksperti:

Terēze Riekstiņa – “Demarsch” pārdošanas vadītāja un trenere ar 10 gadu pieredzi banku sfērā un tikpat arī vadībā. Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. No 2012.gada konsultē uzņēmumus ES fondu piesaistē.

Māris Belovs – “Demarsch” projektu vadītājs ar praktisko pieredzi Lauku atbalsta dienesta ES projektu rakstīšanā, uzraudzībā, vadīšanā, organizēšanā, koordinēšanā.  Ieguvis maģistra grādu projektu vadībā un ekonomikā. Strādā ar ES struktūrfondiem jau no 2006.gada.

Sanita Baumgarte – “Demarsch” projektu vadītāja ar praktisko pieredzi ES projektu rakstīšanā, uzraudzībā, vadīšanā, organizēšanā, koordinēšanā.  Ieguvusi banku ekonomista profesionālo kvalifikāciju un strādājusi 9 gadus banku sfērā.

Norises laiks: plkst. 13:00-15:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai

 

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_030217