Pārlekt uz galveno saturu
31 Vadības akadēmija ar Ivetu Apini

LTRK Mācību centrs piedāvā:

Vadības akadēmija ar Ivetu Apini

(Vadības iemaņu pilnveidošanai un personīgai izaugsmei)

 

I.Apine: “"Jauns gads vienmēr nes līdzi jaunas iespējas. Šī ir iespēja piedalīties vadības apmācību programmā, kura veidota, lai dalībnieki tiešām varētu dalīties savās zināšanās un apgūt daudz jauna no pasniedzējas un viens no otra. Liela daļa vadītāju jau sen zin vadības pamatus, taču tas nepadara ikdienas vadības situācijas un lēmumu pieņemšanu vienkāršāku. Vadītāja darbs prasa pilnveidoties katru dienu, jo vadītājs strādā ar cilvēkiem un šī mijiedarbība ir panākumu atslēga. Aicinu jūs pievienoties apmācību grupai un kopīgi veikt vadības apmācību ceļojumu 6 nedēļu garumā. Praktiski, saistoši un lietderīgi.”

 

Mērķauditorija: jaunie, topošie un arī pieredzējušie vadītāji, kuri jūt nepieciešamību pārskatīt mērķus, atrast jaunu motivāciju un pilnveidot savas vadības iemaņas, balstoties uz esošo pieredzi.

Nodarbību norise: Apmācību ciklā paredzētas 8 nodarbības (no plkst. 10:00 līdz 12:00). Nodarbības notiks 31.01., 7.02., 14.02., 21.02., 07.03., 14.03., 21.03., 28.03. Kursa noslēgumā dalībnieki saņemt LTRK mācību centra apliecinājumu par kursa apguvi.

Katra nākamā nodarbība stiprina dalībnieku zināšanas un ir iepriekšējās nodarbības turpinājums. Katrā reizē būs teorētiskā daļa, kā arī iespēja praktiski vingrināties konkrēto iemaņu pilnveidošanā, diskusijas, jautājumi un atbildes, kas palīdz risināt ikdienas situācijas vadītāja darbā. Būs iespēja gūt izpratni par to, kā vadītāja darbs organizācijā ietekmē organizāciju no sistēmiskā viedokļa, kā arī principus ilgtspējīgas organizācijas un veiksmīgu vadītāja karjeras veidošanai. 

Nodarbību cikla sākums: 2017. gada 31. janvārī

Iveta Apine:

 • vadības izaugsmes trenere;
 • organizāciju sistēmkonsultante;
 • apmācību vadītāja un trenere ar 15 gadu pieredzi ;
 • koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmuma „Humulus” valdes locekle;
 • ICF (International Coach Federation) Latvija valdes locekle.

 

Nodarbību tēmas:

 • Izaicinājumi, ar kuriem ikdienā sastopas vadītājs. Ar ko vadītājs atšķiras no speciālista. Kā tas ir – atbildēt par citu cilvēku darba rezultātu. Izdzīvošanas algoritms pirmajam gadam vadītāja amatā. Vadītāja lomas un funkcijas.
 • Izpratnes veidošana par sasniedzamajiem mērķiem un rezultātu, esot vadītājam. Vadības, komandas un organizācijas mērķi. Atklātie un slēptie mērķi. Mērķu izvirzīšana darbiniekiem. Mērķu atšķirība no iecerēm un uzdevumiem. Uz sasniegumiem orientēta iekšējā attieksme, kas atbalsta mērķu sasniegšanu.
 • Vadības stilu piemērošana vadot dažādus darbiniekus, atkarībā no viņu motivācijas un kompetences. Kuros ieguldīt? Kurus attīstīt? Kā motivēt tos, kuri vairs nevēlas strādāt? Kā, kad un kam pateikt nē, kā atlaist darbiniekus, lai saglabātu darboties spējīgu komandu un sasniegtu mērķus?
 • Komandas vadības iemaņu pilnveidošana. Darbu deleģēšana. Izpildes kontrole. Atgriezeniskā saite. Kritika un uzslavas. Pārrunas un novērtēšana. Veselīga klimata veidošana. Prioritāšu noteikšana. Vadītāja personīgā attīstības plāna izstrāde nākamajam periodam.

 

Cena LTRK biedriem par mācību kursu Eur 480,- + PVN21%

(pārējiem interesentiem Eur 600,- + PVN 21%)

Ja pirmās nodarbības laikā sapratīsiet, ka kurss nav Jums saistošs,

dalības maksu atgriezīsim 100% apmērā.

 

Pieteikšanās līdz 20.janvārim, nosūtot e-pastu uz training@chamber.lv

 

Cenā iekļauts:

 • 8 nodarbības Ivetas Apines vadībā;
 • Izdales un pierakstu materiāli;
 • Kafijas pauzes;

 

Plašāka informācija: training@chamber.lv, +371 266 599 74