Pārlekt uz galveno saturu
27 KĀ BŪT APMIERINĀTAI/-AM AR DZĪVI? CILVĒKA SPĒKA AVOTS

 

KĀ BŪT APMIERINĀTAI/-AM AR DZĪVI?

 

Mūsdienu dzīvesstils rada milzīgu slodzi cilvēka nervu sistēmas darbībai. Straujais ritms, steiga, nepārtrauktās pārmaiņas, t.sk. vērtību izpratnē un kritērijos, rada sasprindzinājumu un citas emocijas, kuras, savukārt, rada risku saslimt ar psihiskiem un somatiskiem traucējumiem (šobrīd populārā angioveģetodistonija u.c.).

Cilvēka veselībai un labsajūtai vienmēr aktuāli jautājumi ir „Ko nozīmē justies laimīgam un ko es pati/-s priekš tā varu darīt? Cik lielā mērā savu dzīves ritējumu varu noteikt pati/-s vai būtiski to ietekmēt? Un kā būt apmierinātai/-am ar dzīvi?“.

    Prof.Gunta Ancāne aicina skatīties uz dzīves būtību kā nemitīgu attīstības un pilnveidošanās ceļu. Protams, bez iespējas kādreiz nonākt pie galīga mērķa, tikai ar nemitīgu virzību uz to. Šī virzība pati par sevi ir prieka un gandarījuma avots.

   Atbilde uz jautājumu „kā būt apmierinātam ar dzīvi?“ ir ļaut sev atrasties nemitīgā pilnveides un attīstības procesā. Tikt galā ar iekšējiem šķēršļiem, kuri tam pretdarbojas apzinātai un vai neapzinātai vēlmei apstāties, nesaspringt un nepārpūlēties. Atrast sevī drosmi izkopt prasmes savu sapņu un vēlēšanās īstenošanai. Gala rezultāts ir spēcīga personība, kura savā darbībā un attieksmē pret dzīvi ir harmoniska un stipra savu mērķu realizēšanā.

Seminārā pievērsīsimies:

1. Dzīves jēgas un psihiskās veselības jautājumiem;

2. Situācijām, kuras nosaka slimību rašanos un izveseļošanos no tām.

Eksperte: Profesore Dr.med. Gunta Ancāne, psihosomatikas un psihoterapijas pamatlicēja Latvijā, Rīgas Stradiņa universitātes profesore, Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja. Daudzu Eiropas asociāciju locekle.

Seminārs tiek organizēts saskaņā ar EDIC projektu.

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

edic logo

Dalība: bezmaksas.

Reģistrācija: http://ej.uz/CSA_270117