Pārlekt uz galveno saturu

STRUCTOGRAM® seminārs veiksmīgai vadītāju attīstībai

03 STRUCTOGRAM® seminārs veiksmīgai vadītāju attīstībai

Vadītāju veiksmīgai attīstībai piedāvājam praktisku semināru, kur uzzināsiet par jaunākajām tendencēm menedžmentā un pasaulē pieprasītāko instrumentu uzņēmumu attīstībai no Šveices – Structogram®.

Seminārā uzzināsiet:

  • Par jaunākajiem atklājumiem smadzeņu impulsu jomā – smadzeņu ģenētiku;
  • IBSA institūta smadzeņu analīzes iespējām biznesā un menedžmentā;
  • Kas nosaka, kāpēc cilvēki atšķirīgi uztver, darbojas, reaģē un pieņem lēmumus?
  • Kā saprast savas un darbinieku stiprās puses un limitus;
  • Par savām profesionālajām kompetencēm un ģenētiskajiem potenciāliem un limitiem

Cilvēku uztvere, sajūtas, reakcija, lēmumi rodas smadzenēs.  Structogram® palīdz saprast šo savstarpējo sinerģiju un sniedz atbildi, kāpēc komandā veidojas pretestība un ko darīt, lai palielinātu vadītāju ietekmi.

Structogram® pašreiz ir progresīvākā  metode pasaulē, jo tā apkopo jaunākos cilvēku smadzeņu impulsu - neirozinātnes atklājumus un transformē tos vienkāršai pielietošanai menedžmentā

Structogram® apvieno labāko starpnozaru pieredzi – labākie piemēri, kur citi jau atraduši risinājumus, bet citi vēl tikai meklē.

EKSPERTI:

Gatis Ulinskis - Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs un sertificēts Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas master līmeņa treneris

13 gadu pieredze augstākā līmeņa vadības konsultācijās, biznesa stratēģijas izstrādē un ieviešanā. Strādājis ar vairākiem simtiem vadītāju, attīstot viņu prasmes operatīvajā vadībā un ideju pārdošanā, kā arī vadības psiholoģijas pielietošanā. Starpnozaru pieredze mārketinga pētījumu un datu analīzes izmantošanā, pieņemot vadības lēmumus un attīstot produktus, kā arī pielietojot neiromārketingu zīmola vēstījuma diversificēšanai. Pieredzējis pārdošanas sistēmu audita speciālists, veicis virkni pārdošanas sistēmu izstrādi, ieviešanu un komandu treniņus.

LTRK biedriem:

vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas,  katram nākamajam – EUR  10.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN

Reģistrācija:

jelgava@chamber.lv; 28646086