Pārlekt uz galveno saturu
20 Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM 2016”

20.un 21.oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks vienīgā Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde„RIGA COMM 2016”.

Interesenti varēs iepazīties ar jaunākajiem digitālajiem risinājumiem, saņemt profesionāļu konsultācijas, izvēlēties piemērotākos produktus un pakalpojumus savam biznesam, izmēģināt dažādas viedierīces un smelties idejas turpmākai biznesa attīstībai.

LTRK biedriem pieejama brīvbiļete izstādes apmeklējumam, ievadot promo kodu: ltrk@biedrs16

Izstādes “RIGA COMM 2016” ietvaros 20. oktobrī notiks Horizon 2020 kontaktbirža. Piedalīties aicināti mazie vidējie uzņēmumi, start-up uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kas apsver iespēju iesaistīties Horizon 2020 vai kādā no citām ES atbalsta programmām vai meklē biznesa sadarbības partnerus.

Kontaktbiržā piedāvā iespēju rezervēt aptuveni 20 minūšu garas tikšanās ar ārvalstu uzņēmumu, universitāšu un pētniecības centru pārstāvjiem, kuru laikā iespējams prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm. Reģistrācija: http://h2020riga.een.lv/

Izstādē „RIGA COMM”, 21.oktobrī notiks arī Baltijā pirmā Lietu interneta konference.

Konferencē varēs uzzināt: Kā lietu internets maina cilvēku ikdienu, uzņēmumu darbu, saimniekošanu pilsētās vai pat visas valsts funkcionēšanu? Kādas iespējas lietu internets rada un radīs uzņēmējiem? Konferences programma: http://rigacomm.com/iot-conference/

Paralēli izstādei darbosies atvērtā skatuve, kur būs praktiskas, interesantas un noderīgas diskusijas un prezentācijas uzņēmējiem, vadītājiem, tehnoloģiju entuziastiem un nozaru profesionāļiem.

Atvērtās skatuves programma: http://rigacomm.com/lv/atverta-skatuve/

Izstādē būs arī MVU konsultāciju punkts, kur mazie vidējie uzņēmumi varēs pieteikt savu biznesa problēmu vai vajadzību un IT profesionāļi pretī sniegs risinājumu.

MVU konsultācijām iepriekš iespējams reģistrēties: http://bt1.lv/rcanketa/register.php