Pārlekt uz galveno saturu
17 Apzinātība pārdošanā

Reģistrācija: http://ej.uz/P247_171016

Semināra saturs balstīts uz Lauras Vanagas-Mickevičas grāmatu “Joga un pārdošana”. Grāmatas virsuzdevums ir lasītājam atspoguļot veiksmīgu profesionālās un privātās dzīves balansu ikdienā. Dzīve ir kļuvusi ļoti ātra, tāpēc vēlme laicīgi apstāties, patiesi priecāties un dzīvot dzīvu dzīvi ir īsts izaicinājums. Interesanti, ka pat prasme elpot atspoguļo to, kā dzīvojam.

Pārdošanas semināros klasiski tiek apskatītas tēmas: Kā vairāk pārdot? Kā būt veiksmīgam win-win spēlētājam? Kā sevi pareizi prezentēt? Viss iepriekšminētais ir būtisks, taču šoreiz aicināsim vairāk vērot pašiem sevi, pamanīt iekšējos resursus un iegūt jaunas tehnikas ikdienas darbā.

Tēmas:
- Pašdisciplīna
- Paškoučings
- Elpošana

Ieguvumi:
- Sevis apzināšanās
- Noteiktība un ātrāks rezultāts
- Vēlme darīt savu labāko
- Elpošanas un paškoučinga instrumenti

Eksperts:
Laura Vanaga-Mickeviča
10 gadu pieredze pārdošanas darbā, kas iegūta dažādās starptautiskās un vietējās kompānijās. Laura ir Klientu attiecību vadītāja un koučs uzņēmumā “Eiro Personāls”. Pati gan uzskata, ka amata nosaukumi un vizītkartes ir tikai socializācijas un ārišķības jautājums. Nozīme ir tikai tam, kas esi patiesībā un ko par sevi domā pats. Nu jau sesto gadu viņa uz pārdošanas darbu raugās citām acīm, jo ikdienas rutīnā izdevies ieviest dažādas jogas un koučinga tehnikas. Lauras aizraušānās ir kundalini joga un koučinga prakse, kas palīdz būt apzinātai un paplašināt savu iespēju robežas.

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, potenciālajiem biedriem EURO 42,60 + PVN

P.S. Notiks semināra video translācija. Lai Jūs to varētu vērot lūdzu pieteikties reģistrācijas formā.
LTRK biedriem video seminārs ir bezmaksas, bet pārējiem, par EURO 20,00 +PVN.

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv