Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs „Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos”; Liepāja

29 Seminārs „Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos”; Liepāja

                 Seminārs „Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos”

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Dienvidkurzemes nodaļu 29.septembrī, plkst. 11:00, restorāna “Upe”konferenču zālē “Amber hall” piedāvā bezmaksas semināru „ Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos”.

2015.gadā atbilstoši Publisko iepirkumu likumam ir noslēgti iepirkumu līgumi par kopējo summu EUR 1,8 miljardi, kas veido 1/5 no valsts budžeta. Publiskais iepirkums vienmēr būs labs ienākumu avots un nodrošinās darbu ļoti daudziem Latvijas uzņēmējiem. Tomēr nereti ir gadījumi, kad kļūdu dēļ labs piedāvājums netiek līdz iepirkuma līgumam, tāpēc svarīgi zināt dažādas būtiskas un mazāk būtiskas lietas, lai nezināšana nebūtu iemesls neveiksmei konkursā. Tiesības pieder aktīvajiem, bet, lai būtu aktīvs, vispirms jāzina savas tiesības.

Seminārā runās par:

1.             Advokāta padomi uzņēmējiem iepirkumos.

2.             Citu uzņēmēju spēju izmantošana / apakšuzņēmēju piesaistīšana.

3.             Kādas prasības nedrīkst būt konkursa nolikumā / tehniskajās specifikācijās.

4.             Iepirkuma līguma grozīšana.

5.             Pēdējās izmaiņas Publisko iepirkumu likumā.

Eksperts:   Māris Brizgo, advokātu biroja “Kļaviņš Ellex” zvērināts advokāts, Publiskā iepirkuma prakses grupas vadītājs. Māris praktizē advokatūrā kopš 2006.gada un ir pārstāvējis klientu interesēs daudzos iepirkumos. Māris palīdz klientiem gan kvalitatīvi sagatavot piedāvājumus konkursiem, gan pārstāvējis klientu intereses Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas sēdēs, gan administratīvās tiesas tiesvedībās. Māris ir sniedzis juridisko palīdzību saistībā ar publisko iepirkumu tādām zināmām sabiedrībām kā Stadler, Goldman Sachs, IBM, Siemens, Latvijas Valsts meži, Armgate u.c.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 26.septembrim  pa tālr. 63429019 vai e-pastu: kristine.zabe@chamber.lv

Papildus informācija:

Kristīne Zabe

Tel. 29127069

Kristine.zabe@chamber.lv

LTRK Dienvidkurzemes nodaļas eksperte

Europe Direct informācijas centrs Liepājā vadītāja