Pārlekt uz galveno saturu
22 Biznesa pašvērtējums 9 elementi

Mērķauditorija: vidējo un lielo uzņēmumu struktūrvienību vadītāji

Tu apzināsi sava uzņēmuma biznesa riskus un uzzināsi uzlabojumu iespējas, saņemsi vismaz 1 ieteikumu turpmākajām darbībām, kā arī Tev būs iespēja „palūrēt pa atslēgas caurumu” un redzēt citu uzņēmumu veiksmes un izaicinājumus.


Seminārā runāsim par

  • Labu vadības praksi, kas aptver visus izcila biznesa 9 elementus – Biznesa modelis, Tirgus un klienti, Mērķi un stratēģija, Darbinieki, Produkti un pakalpojumi, Procesi, Finanses, Pārmaiņu vadība un Vadības grupa. Katrs no 9 elementiem ir noteiktu zināšanu, metožu un instrumentu kopums, kas biznesam nodrošina atbilstošu rezultātu.
  • Uzņēmēju un ekspertu lokā runāsim par uzņēmumu aktualitātēm un iespējamajiem risinājumiem, biznesa riskiem, dalīsimies arī pieredzē, apzinot un realizējot pārmaiņas savos uzņēmumos.
  • Semināra 4 stundās veiksim biznesa pašvērtējumu, analizēsim to rezultātus un palīdzēsim uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem apzināt uzņēmuma un savas attīstības iespējas un risinājumus.Pašvērtējuma rīks “9 elementi”

Pirms došanās uz semināru piedāvājam Tev veltīt 10 minūtes nelielam mājasdarbam, patstāvīgi atbildot uz deviņiem jautājumu pāriem par to, kāda ir tava uzņēmuma pašreizējā «Pieeja» un kādi ir «Rezultāti». Pašvērtējuma rīks “9 elementi” bez maksas ir pieejams vietnē: www.visidati.lv/aptauja/9elementi.

Ekspertu un uzņēmēju diskusija

Lai veidotu vienotu izpratni par situāciju savā uzņēmumā un tā attīstības iespējām, pašvērtējuma seminārā un diskusijā tiek aicināti piedalīties vismaz 2 dalībnieki no viena uzņēmuma – biznesa partneri, vadības komandas locekļi, vadošie speciālisti.

Eksperti: Māris Millers (MM STUDIJA) un Jānis Kronbergs (Bizeco)

Norises laiks: plkst.9:00 -13:00

Dalības maksa:

  • LTRK biedriem:  vienam pārstāvim no uzņēmuma 50 EUR+ PVN; otrs pārstāvis saņem 40% atlaidi dalībai seminārā
  • Pārējiem 65 EUR + PVN

Informācijai: valmiera@chamber.lv, • +37120264530