Pārlekt uz galveno saturu
22 Efektīva nodokļu (PVN & UIN) likumu normu piemērošana. Finanšu diena

Kurss ir paredzēts uzņēmumu finanšu direktoriem, galvenajiem grāmatvežiem, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar uzņēmuma finanšu vadības jautājumiem un kuru zināšanas par nodokļu likumdošanas normām un to tālredzīga piemērošana praksē var palīdzēt optimizēt nodokļu izdevumus. Kursa mērķis ir aplūkot un atgādināt par vairākām Latvijas nodokļu normatīvajos aktos ietvertajām normām, kuru efektīva piemērošana jau notikušajiem vai tikai plānotajiem darījumiem ļaus izvairīties no uzņēmumam nelabvēlīgām nodokļu sekām un riskiem nākotnē.

Seminārā runāsim par:

 1. PVN normu efektīva izmantošana, tai skaitā:
 2. Atsevišķās uzskaites veidošana;
 3. PVN atgūšana par zaudētajiem parādiem;
 4. PVN plānošana īpašuma atsavināšanas darījumos;
 5. PVN risku kontrole un novēršana.
 6. UIN likumā ietverto normu efektīva piemērošana, tai skaitā attiecībā uz:
 • Procentu maksājumiem;
 • Maksājumiem nerezidentiem
 • Debitoru parādiem;
 • Uzkrājumu / uzkrāto saistību klasificēšanu;
 • Apdrošināšanas maksājumiem;
 • UIN atvieglojumu izmantošana;
 • Būtiskais attiecībā klientu reklāmas un reprezentācijas izdevumiem.
 • Ārvalstu holdinga sabiedrību izmantošanas priekšrocības.

Ekspertes:
Ņina Podvinska, PricewaterhouseCoopers SIA projektu vadītāja, Sertificēta nodokļu konsultante, PVN eksperte. Ņina Podvinska ir PricewaterhouseCoopers SIA projektu vadītāja kopš 2007.gada, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle un Netiešo nodokļu metodoloģijas komisijas vadītāja. Ņinai ir ekonomista kvalifikācija, sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē un bakalaura grāds tiesību zinātnēs. Viņas specialitāte ir īpaši padziļinātas PVN likuma zināšanas. Pirms uzsākt darbu PricewaterhouseCoopers SIA Ņina 17 gadus strādāja Valsts ieņēmumu dienestā. Šobrīd Ņina sniedz konsultācijas PVN piemērošanā, vada klientu apmācības seminārus, sniedz klientiem atbalstu negatīvu audita lēmumu apstrīdēšanā VID un tiesā.
Agate Zīverte, PricewaterhouseCoopers SIA projektu vadītāja, Sertificēta nodokļu konsultante, UIN eksperte. Agate Zīverte ir strādājusi nodokļu konsultāciju jomā 16 gadus, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ACCA sertifikāts. Agate ir pabeigusi Rīgas Ekonomikas Augstskolu, iegūstot bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā. Viņa specializējas UIN strukturēšanas jautājumos, sniedz konsultācijas par UIN piemērošanu starptautiskos darījumos, piedalās due diligence un nodokļu risku izvērtēšanas projektos. Agate izstrādā nodokļu risku vadības programmas, sniedz apmācības kā arī sniedz atbalstu klientiem VID audita gadījumā.

Dalība maksa:
LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam EUR 12,80 + PVN.
Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri, EUR 42,60 + PVN / personai

Notiks semināra video tiešraide.

Norises laiks:15:00-17:00

Reģistrācija: http://ej.uz/FD_22092016

Norises laiks: 15:00-14:00