Pārlekt uz galveno saturu

Trīs sarunas pie brokastu galda par etiķeti, individuālo stilu un saskarsmes kultūru lietišķās attiecībās

23 Trīs sarunas pie brokastu galda par etiķeti, individuālo stilu un saskarsmes kultūru lietišķās attiecībās

Mērķauditorija: Uzņēmumu vadošie darbinieki un interesenti, kuriem svarīga sava tēla, reputācijas veidošana un nostiprināšana.

Nodarbību norise: Tiks rīkotas 3 nodarbības, katra 4 akadēmisko stundu apjomā, kuras dalībnieki var izvēlēties apmeklēt arī katru atsevišķi –  to tēmu, kura ir visaktuālākā. Dalībnieki, kuri būs apmeklējuši pilno nodarbību ciklu, saņems LTRK mācību centra apliecinājumu par kursa apguvi.

Katrā nodarbībā paredzēts tēmas teorētisks izklāsts, konkrētu situāciju analīze, labāko risinājumu meklējumi, jautājumi, atbildes un pieredzes apmaiņa.

Nodarbības notiks 23.11., 30.11. un 07.12. no plkst. 9:30 līdz 12:30, LTRK namā, Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā. Pieteikšanās līdz 20.11.2016., aizpildot pieteikuma formu šajā saitē:  http://ej.uz/apmacibasetikete

Vietu skaits ierobežots!

Nodarbību tēmas:

23.11.: Personības tēls lietišķajā saskarsmē

Veiksmīga tēla priekšnosacījumi jeb – cik gaidīti esam? Stāsts, ko stāstām par sevi: ar vārdiem, rīcību, darbiem un lietām. Neverbālās izpausmes. Publisko un privāto attiecību robežas. Organizācijas un komandas vērtību pieņemšana. Lojalitāte, konfidencialitāte, darba tikums un citas būtiskas lietas. “Iztikas minimums” un idejas izaugsmei.

30.11.: Neformālā komunikācija lietišķā vidē

Neformālu sarunu klātbūtne darba ikdienā un saviesīgos pasākumos. Small talk – “mazas” sarunas. Vai tikai mazas? Par ko runāt un par ko nē? Kad labāk paklusēt? Vēlamās, riskantās un aizliegtās tēmas. Pieklājības minimums mazrunīgajiem. Sarkanās līnijas pļāpām. Uzrunas, komplimenti, tosti. Baumu telegrāfs.

07.12.: Dzīve un sadzīve virtuālajā vidē

Interneta loma tēla veidošanā. E - vēstule kā lietišķo rakstu veids: stils, struktūra, pareizrakstība, korekta elektroniskā pasta funkciju izmantošana. Citu interneta iespēju izmantošana komunikācijā ar klientu un sabiedrību. Privātas aktivitātes interneta vidē, to saistība un ietekme uz profesionālo dzīvi.

Nodarbības vada Helēna Gaile

  • Sabiedrisko attiecību konsultante.
  • Sociālo zinātņu maģistra grāds komunikācijas zinātnē.
  • 15 gadu pieredze semināru vadīšanā un konsultēšanā lietišķās komunikācijas un tēla veidošanas jautājumos.

 

Cena: LTRK biedriem 45,00 EUR + PVN par 1 nodarbību, pārējiem interesentiem 60,00 EUR + PVN (par visām nodarbībām kopā EUR 135,00 +PVN, nebiedriem EUR 180,00 + PVN). Nodarbību maksā iekļauti mācību materiāli, brokastu galds pasākuma ietvaros.