Pārlekt uz galveno saturu

Aicina nenokavēt pieteikšanos gada balvai dizainā

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību (LDS), Latvijas Republikas Patentu valdi (LRPV) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 informē, ka atlikušas pēdējās dienas, lai pieteiktu savus dizaina darbus ikgadējam konkursam “Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2017”, kas tiks novērtēti izstādē “Dizaina sala 2017” no 6. līdz 8. oktobrim.

Dalība konkursā nodrošina dizaineriem, to līdzautoriem, dizaina pasūtītājiem un izpildītājiem iespēju izcelt savu veikumu dažādos dizaina projektos, kā arī kļūt par Latvijas dizaina nozares procesa uzturētājiem un veidotājiem, tostarp būt iesaistītiem dizaina nozares attīstīšanā.

Izstādē varēs redzēt labāko profesionālā, skolu un augstskolu dizaina darbu ekspozīcijas, kā arī apmeklēt noderīgus seminārus un diskusijas par aktualitātēm Latvijas dizainā. Dalībniekiem LDS balva dizainā sniedz kopīgu satikšanās vietu un iespēju uzrunāt vairāk nekā 20 000 izstādes “Dizaina sala 2017” apmeklētāju.

“Šī viennozīmīgi ir lieliska iespēja ikvienam dizainerim tikt novērtētam un parādīt savas prasmes un veikumu plašai publikai. Dizains nav tikai mākslas virziens. Lai celtu Latvijas labklājību viens no ceļiem ir stiprināt dizaineru un uzņēmēju sadarbību, kopā radot tirgum pievilcīgākus un ienesīgākus produktus,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

“Konkurss “LDS gada balva 2017” notiek jau desmito gadu pēc kārtas, un tā ietvaros dizaineriem ir iespēja ne vien parādīt savu veikumu, bet arī veidot sadarbību ar savas un citu nozaru profesionāļiem. Aicinām visu paaudžu dizaina mīļotājus dalīties ar gadu laikā uzkrāto pieredzi un parādīt, ka Latvijā darbojas zinoši jomas speciālisti,” saka LDS valdes priekšsēdētājs Andrejs Broks.

Darbu pieteikšana: www.design.lv. Plašāka informācija: Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētājs Andrejs Broks, Tālr. 29257663, E-pasts: Andrejs.Broks@design.lv