Pārlekt uz galveno saturu

Produktivitātes paaugstināšana kontaktu datu bāzu apstrādē, strādājot ar MS Outlook, Excel, Word. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

08 Produktivitātes paaugstināšana kontaktu datu bāzu apstrādē, strādājot ar MS Outlook, Excel, Word. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Tuvojas gada nogale, kad aktualizējas vajadzība klientiem un partneriem nosūtīt gan pateicības par sadarbību, gan apsveikumus svētkos. Darbs ar dažāda apjoma datiem dažādās vidēs ir mūsdienu ikdienas realitāte. Kā ietaupīt mūsu dārgo laiku un tajā pašā laikā pateikt personisku paldies katram mūsu partnerim un klientam? Seminārā iegūtās zināšanas atvieglos darbu e-pastu izsūtīšanā, kā arī, izmantojot atbilstošos rīkus, palīdzēs apstrādāt un iegūt datus mums nepieciešamajā veidolā.

Seminārā runāsim par:

  1. Kontaktu sagatavošana pasta sapludināšanai, kā arī ikdienā ērtākai lietošanai
  2. E-pastu prasības sūtīšanai vairākiem adresātiem. Kā izvairīties no iekļūšanas mēstuļu (spam) sadaļā
  3. Pasta sapludināšana, izmantojot MS Outlook iespējas, kā arī MS Excel un MS Word rīkus.
  4. E-pastu automatizēta sakārtošana pa mapēm, kategoriju pievienošana un nosacījuma noformēšanas uzstādīšanā e-pastiem un kalendāra ierakstiem . 

 

Eksperts: Laila Uzule, Pasniedzēja ar 11 gadu pieredze mācību kursu vadīšanā gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Vadīti kursi sadarbībā ar Valsts Ieņēmumu dienestu, Valsts Nodarbinātības aģentūru, mācīti pedagogi, vadīta darbnīca konferencē “LatSTE”.

Pasniedzēja ir pilnveidojusi savas prasmes vairākos arī starptautiskos apmācību semināros, papildinot zināšanas apmācību un treniņu metodoloģijā u.c.

Specializējas tieši MS Office programmu apmācībā dažādos līmeņos.

Pasniedzējai ir maģistra grāds ekonomikā un 1.līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā (Latvijas Universitāte).

Norises laiks: plkst. 15:00-17:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_081216