Pārlekt uz galveno saturu
08 UZŅĒMĒJU BIZNESA KONTAKTU UN DISKUSIJAS VAKARS LIEPĀJĀ

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Kurzemes reģiona nodaļa, kopā ar saviem sadarbības partneriem Kurzemes biznesa inkubatora un JCI Latvijas Liepājas nodaļu, organizē uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakaru.

Pirmo reizi Liepājā tiek rīkots biznesa tīklošanas(networking) pasākums kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas.

Pasākuma dalībnieki būs LTRK, KBI un JCI Latvia biedri, kā arī viesi. Pasākumā pārstāvēto organizāciju biedri, dalībnieki un klienti kopā veido vairāk nekā 2000 kontaktu loku ar kuriem tie ir gatavi savstarpēji dalīties šajā tīklošanas pasākumā.

Pasākums būs sadalīts divās daļās.

  1. Daļa – sākums 18.00 LTRK, KBI, JCI Latvia prezentācijas un pasākumu dalībnieku tīklošana moderatora vadībā. Pasākumā tiks sniegti vērtīgi padomi mārketingā, klientu piesaistē.
  2. Daļa – sākums 19.30 neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie viesnīcas “Kolumbs” šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem.

Pasākuma vietu skaits ierobežots(līdz 40 cilvēkiem) tāpēc lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi rakstot uz ralfs.minkevics@chamber.lv vai zvanot tel.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 7. novembrī plkst. 15.00).