Pārlekt uz galveno saturu

„ES fondu aktivitātes uzņēmējdarbības veicināšanai“ un „Swedbank iespējas ērtākai uzņēmējdarbībai“

27 „ES fondu aktivitātes uzņēmējdarbības veicināšanai“ un „Swedbank iespējas ērtākai uzņēmējdarbībai“

Dažas rindkopas par tēmas aktualitāti.

CFLA:

ES fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā CFLA veic vienīgās sadarbības iestādes funkcijas. Tās ietver projektu iesniegumu atlases organizēšanu, līgumu slēgšanu, projektu ieviešanas uzraudzību, maksājumu veikšanu u.c. - fondu praktiskās ieviešanas nodrošināšanu, ko CFLA veic sadarbībā ar nozaru ministrijām. ES fondu vadībā CFLA par prioritāti ir izvirzījusi iespēju visu ar projekta īstenošanu saistītās dokumentācijas apriti organizēt elektroniski, tādējādi nodrošinot Eiropas Komisijas iniciatīvas E-kohēzija ieviešanu.

Swedbank:

Tehnoloģiju straujā attīstība maina biznesa vidi un ikdienas dzīvi, ieviešot jaunas iespējas un arī spēcīgus izaicinājumus. Realitātei vairs nav lineāra izaugsme. Piemēram, datori mūsdienās jau spēj apmācīt paši sevi, un cilvēkiem ir jākonkurē ar tehnoloģijām par darbavietām. Žurnāls „Ekonomists” pat ir aprēķinājis, kuras profesijas izzudīs tuvāko 20 gadu laikā. No otras puses, pieprasījums pēc cilvēkiem, kas zina, kā pielietot šīs tehnoloģijas un datus, strauji pieaug. Tāpēc laba izglītība būs viens no nozīmīgākajiem priekšnosacījumiem panākumiem nākotnē.

Jau šogad, Latvijā un arī Baltijas valstīs bankas sāk  izdot jauna veida bezkontakta kartes, kā arī sāk nodrošināt saviem klientiem- uzņēmējiem iespēju pieņemt šādas kartes ikdienas norēķiniem.

E-komercija, maksājumu kartes, bezskaidras naudas darījumi ir ne tikai mūsdienīgi finanšu norēķinu risinājumi, bet dabīga sabiedrības prasība, kvalitatīvu pakalpojumu saņemšanai. Komersantiem ir jāiet līdzi laikam.

SEMINĀRĀ

1.             Iepazīstināsim ar ES fondu ietvaru un CFLA lomu

2.             Informēsim par uzņēmējdarbībai pieejamajām un plānotajām ES fondu programmām

3.             Uzzināsiet par jaunākajām maksājumu operāciju un klientu apkalpošanas efektivitātes palielināšanas stratēģijām!

4.             Būs iespēja izmēģināt jaunumu tirgū – MiniPOS jeb karšu lasītāju viedtālruņiem !

5.             Iedrošināsim “izkāpt no savas komforta zonas” un darīt lietas citādi. Iespējams tad arī saņemtie “augļi būs savādāki”.

EKSPERTI:

Liene Rulle, - CFLA Zemgales reģiona nodaļas vadītāja;

Aleksandrs Cepilovs - CFLA, Uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs;

Baiba Auziņa  - AS „Swedbank” Uzņēmumu naudas pārvaldības eksperte.  Baibai Auziņai ir vairāk nekā 10 gadu darba pieredze finanšu nozarē un īpaši tuva tēma ir pasaules digitalizācija un e-komercijas attīstība.

Dalība: BEZMAKSAS

 

Reģistrācija:

jelgava@chamber.lv; 28646086