Pārlekt uz galveno saturu

Industrija 4.0

01 Industrija 4.0

REĢISTRĒTIES: http://ej.uz/industry40

Pārsteidzoši, bet vājas globālās ekonomikas izaugsmes laikā, mēs esam uz jaunas industriālās revolūcijas sliekšņa. Šobrīd mēs patiešām speram platu soli industriālajā renesansē ar strauju kiber-fizikālo sistēmu ieviešanu. Nākamā desmitgade būs progresīvo tehnoloģiju zīmē, kur tādi koncepti kā automatizācija, lielu datu apjoma analīze un energotīklu paritāte, iegūs reālu nozīmi un mērogu ražošanas procesā. 

Ja Jūs esat ražotājs, kas vēlas iet līdzi laikam, vai IT pakalpojumu sniedzējs, kurš saredz iespējas “Industrijā 4.0” vai arī vienkārši Jūs interesē aktualitātes ražošanas procesu efektīvā savienošanā ar IT risinājumiem, šī konference sniegs Jums ieskatu kā inovatīvas idejas izmantot Jūsu produktos un pakalpojumos.

EKSPERTI:
Philipp Ramin (CEO, “Centre für Industry 4.0”; viceprezidents Vācijas neatkarīgajā asociācijā "Muncher Kreis", kas sekmīgi darbojas digitālajā transformācijā), kurš dalīsies savās zināšanās par:
- “Industrijas 4.0” konceptu un jaunumiem tehnoloģijās;
- Izmaiņām biznesa struktūrās globāli: ražošanā, iepirkumos un loģistikā;

Dag Raudberget (zinātņu doktors produktu un procesu attīstīšanā Chalmers University of Technology, Gēteborga, Zviedrija) dalīsies pieredzē par produktu attīstību “i4.0” sfērā.

Konferences laikā tiks izvēlētas 2 personas, kuras iegūs bezmaksas iespēju apmeklēt apmācības Zviedrijā 3 dienu garumā. Pēc konferences mēs izvēlēsimies atsevišķu darba grupu 15-18 cilvēku sastāvā, lai apgūtu noteiktas pieejas “Industrijas 4.0” problēmsituāciju risināšanā (piemēram, Jūsu konkrētajā uzņēmumā), lai iegūtu sistemātisku izpratni par ražošanu 4.0, loģistiku 4.0, biznesa modeļu inovāciju 4.0, digitalizāciju un liela apjoma datu analīzi. Visa šī informācija tiks paziņota konferences laikā. 

Konference sniegs iespēju izzināt praktiskus un teorētiskus piemērus par 4. industriālo revolūciju un iegūt zināšanas inovāciju ieviešanā un uzņēmuma konkurētspējas paaugstināšanā nākotnes digitālajā ekonomikā.

Konference angļu valodā!

Dalība maksa: BEZMAKSAS!