Pārlekt uz galveno saturu

LEAN un problēmu risināšana. LEAN and problem solving

30 LEAN un problēmu risināšana. LEAN and problem solving

Seminārs notiks angļu valodā

Vide ap mums nepārtraukti mainās, radot jaunus izaicinājumus jeb problēmas. Tātad problēmas ir, bija un būs- tās ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Veiksmīgāks būs tas uzņēmums vai indivīds, kad ar tām sekmīgi un ātri tiks galā. PDCA metode ir daļa no LEAN kultūras un palīdz atrisināt problēmas gudri, lai tās atkal neatkārtotos. Šī metode būtiski atšķiras no tradicionālā problēmu risināšanas veida un palīdz tikt galā arī ar ļoti sarežģītām un pirmajā mirklī neatrisināmām problēmām. Seminārā apskatītie praktiskie piemēri palīdzēs labāk izprast problēmu risināšanas posmus, gūt idejas efektivitātes paaugstināšanai un mikroklimata uzlabošanai Jūsu uzņēmumā.

PDCA metode palīdz uzņēmumam pastāvīgi pilnveidot savu darbību un saglabāt konkurētspēju. Tā ir mūsu izvēle – vainot darbinieku par atkal pieļautu kļūdu, vai iemācīt to atrisināt! Apgūstot šo metodi, tiek pilnveidotas darbinieku personīgās spējas un kompetences patstāvīgi risināt problēmas.

Seminārā runāsim par:

  • LEAN pamatprincipiem, apskatot praktiskus piemērus no starptautiskiem uzņēmumiem
  • Kā veidot LEAN sistēmu un kultūru uzņēmumā?
  • Kas ir efektīva problēmu risināšanas metode- PDCA?
  • Apskatīsim problēmu risināšanas etapus, pievēršot īpašu uzmanību pašiem svarīgākajiem posmiem
  • Noskaidrosim jomas kā pielietot PDCA metodi Jūsu uzņēmumā?
  • Nostiprināsim izpratni par šo metodi, parādot veiksmīgi atrisinātu problēmu piemērus un ieguvumos no tiem

Eksperts: Vidas Petraitis, lean.lv eksperts - vienīgais Baltijas valstīs sertificētais Honsha pārstāvis. Honsha apvieno kādreizējos Toyota ekspertus. Ieguvis pieredzi, ilggadēji strādājot starptautiskā uzņēmumā “Mars Lietuva”, kas ir piemērs daudziem Lietuvas uzņēmumiem un ir viens no efektīvākajiem ražošanas uzņēmumiem Eiropā, Latvijā forumā “Biznesa efektivitāte 2015” atzinīgi novērtēts par uzstāšanos un meistarklasi, Studē Harvardas Businesa Skolā.

Dalības maksa: 

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_300916

Norises laiks: 13:30 - 16:30