Pārlekt uz galveno saturu

Biznesa rīts Ventspilī - "Aktīvā pārdošana- piedāvājuma izstrādes principi"

09 Biznesa rīts Ventspilī - "Aktīvā pārdošana- piedāvājuma izstrādes principi"

Latvija Tirdzniecība un rūpniecība kamera sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru, Ventspils Brīvosta pārvaldi un Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz Biznesa rītu Ventspilī - "Aktīvā pārdošana - piedāvājuma izstrādes principi", 9.novembrī, pulksten 11:00, Ventspils Galvenajā bibliotēkā ( Akmens iela 2) 

 

Tikšanās reizē uzzināsim, kas ir jāapdomā, veidojot piedāvājumus klientiem. Interaktīvā sarunā izrunāsim piemērus no Jūsu biznesa un kopīgi radoši pamodelēsim papildus risinājumus.

Radošs darbs grupās produkta noformulēšanā no idejas līdz piedāvājumam klientiem. Ņemiet līdzi piemērus no savas pieredzes un tiekamies radošā ideju darbnīcā!

Pieteikuma anketa 

Lektore - Dace Briede - Zālīte, pēc 17 gadu korporatīvā darba un pārdošanas vadības pieredzes starptautiskos uzņēmumos ir kļuvusi par Londonas Koučinga akadēmijā akreditētu personīgās izaugsmes treneri un pārdošanas efektivitātes konsultanti.Dace ir „Moresales Latvia” SIA un jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” vadītāja. Vairāk par treneri un programmām varat uzzināt: www.paceltpasauli.lv un www.moresales.lv