Pārlekt uz galveno saturu

CILVĒKIEM, KURI STRĀDĀ AR CILVĒKIEM. "COACH MEISTARKLASE"

25 CILVĒKIEM, KURI STRĀDĀ AR CILVĒKIEM. "COACH MEISTARKLASE"

Cilvēkiem, kuri strādā ar cilvēkiem

„COACH” meistarklase

 

Atšķirībā no industriāizācijas pirmsākumiem, lai sasniegtu labu rezultātu biznesā, mūsdienās arvien vairāk tiek domāts par cilvēkiem. Šodien cilvēki ir galvenais biznesa pamatkapitāls un bez tiem bizness nav iespējams! Tādēļ piedāvājam praksē pārbaudītas, aktuālas tēmas cilvēkiem, kuri strādā ar cilvēkiem.

 

13:00 – 13:30 IEVADS TĒMĀ

Ievadā runāsim par iespējams jau zināmo, bet vienmēr aktuālo - mērķiem, gan personīgajā, gan organizācijas mērogā. Ieskicēsim ne tikai mērķu precizēšanas un saskaņošanas iespējas, bet arī parunāsim par rezultātiem, par domāšanu rezultātos un efektivitāti.

 

Pieteikšanās uz vienu no divām  paralēlajām meistarklasēm (abas notiek vienlaicīgi).

 

13:30 – 15: 30

EFEKTĪVS VADĪTĀJS UN INSTRUMENTI MĒRĶU SASNIEGŠANAI, vai ko darīt, ja nav tā, kā Jums gribaKāpēc un kā rūpēties par vadītāju attīstību arī, ja vadītājs esi Tu pats? Ir zināms, ka bieži tieši vadītājs uzņēmumā ir darbinieku motivētājs, iesaistītājs un produktīvas darba vides veidotājs. Vadītājam ir svarīga loma darbinieku mainības samazināšanā. Kā veicināt vadītāju attīstību organizācijas rezultātu uzlabošanai?

...un, vai esat pamanījuši, ka ir darbi, uzdevumi, kuri vienkārši nedarās! Tie tiek atlikti, aizstāti ar citiem un vienalga nedarās. Tas ir stāsts par prokrastināciju, arī ar par to, kā veicināt Jūsu un Jūsu darbinieku efektivitāti.

Eksperti:

 

ANITA SĀNE - personiskās izaugsmes, karjeras un pārmaiņu koučs, mentore, biznesa trenere.

 

Vairāk kā piecpadsmit gadus strādājot personāla vadītājas un direktores amatos, esmu pārliecinājusies, ka vislabākos rezultātus personiskajā attīstībā un biznesa problēmu risinājumu atrašanā dod individuālās darba metodes, ieskaitot koučingu.

 

EDMUNDS IMBOVICS - biznesa psihologs, uzņēmējs, ECF, ICTA sertificēts koučs-mentors, lektors, biznesa treneris. Specializācijas - apmācības sistēmu izveidošana, uzlabošana, efektīva komunikācija ar sevi un apkārtējiem.

 

 

 

13:30 – 15: 30

NO KRĪZES UZ EFEKTĪVĀM DARBĪBĀM IZMANTOJOT JAU ESOŠOS RESURSUS

 

Mums katram dzīvē ir situācijas, kad nepieciešama ne vien spēcīga motivācija, bet arī efektīvs pamudinājums, lai atkal celtos un dotos uz priekšu. Arī ļoti veiksmīgi cilvēki reizēm ir nedaudz apjukuši un arī viņus var piemeklēt KRĪZE. Šādos brīžos svarīgākie jautājumi ir - vai Tu esi gatavs pieņemt apzinātus lēmumus, pamanīt iespējas un doties uz priekšu?

 

Ejot par attīstības ceļu, ir svarīgi apzināt, kādi apstākļi nosaka to, cik daudz var Tu vari paveikt 24 stundās? Ko pārvaldīt – laiku vai uzdevumus? Kā izdarīt vairāk un patērēt mazāk enerģijas?

 

Neirozinātne un psiholoģija piedāvā savus risinājums, kas ilgsoši atradās te pat acu priekšā un palika neievēroti.

 

Cik efektīvs esi Tu?

 

Eksperti:

DACE JURJĀNE - sertificēts apziņas koučs (International Diploma in Professional Consciousness Coaching), uzņēmēja un lektore.

 

Praksē izmanto Apziņas koučinga metodiku, pozitīvās psiholoģijas un prakses elementus. Specializācijas: apzināta komunikācija darba attiecībās un ikdienā, efektīva un apzināta krīzes pārvaldība, konfliktu risināšana

 

LAILA ZARIŅA - profesionāla, ICF sertificētas programmas Personības izaugsmes un komandu efektivitātes trenere – koučs, NLP meistare, Apzinātības praktiķe, Sistēmisko sakārtojumu konsultante (B.Helingera Sistēmfenomenoloģija), Eriksona hipnozes un Ģeneratīvā koučinga un transa praktiķe ar akadēmisku biznesa izglītību un 20 gadu biznesa pieredzi.

 

AIVARS DRESMANIS - personīgās izaugsmes koučs, NLP speciālists ar daudzu gadu pieredzi finanšu jomā.

 

Savā praksē izmantoju integrētās mediācijas, transakcionālās analīzes un ģeneratīvā koučinga metodes. Specializējos pārmaiņu koučinga jomā.

 

Norises laiks: plkst. 13:00-16:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 45,00 + PVN / personai
  • Reģistrācija: http://ej.uz/CC_251017

Jautājumiem: baiba.greda@chamber.lv vai +371 29287313