Pārlekt uz galveno saturu

Biznesa rīts Ventspilī - MĀRKETINGS – RADOŠS CEĻŠ UZ REZULTĀTU

01 Biznesa rīts Ventspilī - MĀRKETINGS – RADOŠS CEĻŠ UZ REZULTĀTU

Digitālais mārketings ir lieliska lieta, bet kā to veiksmīgi izmantot savā labā un sasniegt biznesa mērķus? Kā iegūt klientu datus, izmantot tos komunikācijā un pārvērst atkārtotos pirkumos un lojālos klientos? Risinājumu ir daudz, bet katram uzņēmumam taču savs stāsts, problēmas un pieredze. Tehnoloģijas un idejas apvienojums vienmēr atnes kādu rezultātu, atliek izvēlēties savam biznesam ērtāko un efektīvāko savienojumu.
Semināra galvenās tēmas:

  • SMS loma viedtālruņu laikmetā un pielietošana biznesā;
  • E-pasta mārketinga plusi un mīnusi, kā arī labās un sliktās prakses
  •  Radoša un vērtīga lojalitātes programmas veidošana ar digitālajiem instrumentiem
  •  Rezultatīva sociālo mediju komunikācija

SEMINĀRA PROGRAMMA:
10:45 – 11:00 Ierašanās, kafija un uzkodas
11:00 – 13:00 Jānis Karāns, Sales.lv
13:00 – 13:30 Jautājumi un atbildes
Dalības maksa: BEZ MAKSAS!
Reģistrēšanās: http://ej.uz/BR_Ventspils_01_06_2017

Lektors: Jānis Karāns, Interneta mārketinga uzņēmuma Sales.lv direktors un mārketinga projektu vadītājs. Praktiķis, kurš tic, ka mārketings var būt elegants, patīkams un raisīt pozitīvas emocijas. Jau vairākus gadus Jānis palīdz maziem un lieliem Latvijas un starptautiska mēroga uzņēmumiem uzlabot komunikāciju ar klientu, izmantojot interneta mārketinga risinājumus. Sākot no mērķa klienta noteikšanas un komunikācijas kanālu izvēles, līdz pat reklāmas satura un dizaina izstrādei, Jānis ir palīgs ikvienā posmā, lai uzņēmuma mārketinga komunikācija sasniegtu izvirzītos mērķus pat šķietami neiespējamās situācijās.

 

BIZNESA RĪTI Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris ar Ventspils Europe Direct informācijas centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka atbalstu.