Pārlekt uz galveno saturu

LTRK atzīmēs desmit gadu sadarbību ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

Atzīmējot Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (KFTRK) sadarbības desmit gadus, tiek organizēta kaimiņvalsts delegācijas vizīte Latvijā, paredzot gan tikšanos ar uzņēmējiem, gan arī augstskolu apmeklēšanu un citas aktivitātes.

Delegācija, kuru veido gan KFTRK vadītāji, gan arī augstskolu mācībspēki, ceturtdien tiksies ar LTRK prezidija locekļiem un valdes pārstāvjiem, lai pārspriestu aktuālos sadarbības jautājumus. Pēc tam paredzēts doties uz Latvijas Universitāti, kur  ar publisku lekciju uzstāsies KFTRK prezidents Sergejs Katirins, lai iepazīstinātu ar desmit gados paveikto un turpmāko sadarbību. Pēc lekcijas plānota organizācijas un uzņēmēju tikšanās – diskusija. Savukārt pēcpusdienā tiek organizēta tikšanās ar Rīgas domes vadību, ekskursija pa Vecrīgu un citas aktivitātes.

Savukārt piektdien no rīta paredzētas vairākas tikšanās Latvijas Zinātņu akadēmijā ar dažādu nozaru pārstāvjiem. Jau pusdienlaikā delegācija dosies uz “Lāču maize” maizes ceptuvi, iepazīstot tuvāk mūsu valsts tradīcijas.