Pārlekt uz galveno saturu

25 pieredzes gadi

PĒTERSONA PATENTS

PĒTERSONA PATENTS veiksmīgi darbojas Intelektuālā Īpašuma (IĪ) tiesību aizsardzības jomā kopš 1992.gada un šogad atzīmē savas pastāvēšanas 25 gadus. Uzņēmums ir atzīts par vienu no vadošajiem juridisku IĪ strīdu noregulēšanā preču zīmju, patentu, dizainparaugu, autortiesību, domēna vārdu, komercnoslēpumu, datu bāžu aizsardzības, kā arī IĪ komercializācijas jomā.

Uzņēmums PĒTERSONA PATENTS ir gandarīts par 25 gadu laikā paveikto un norāda, ka uzsākot darbību vēl neapjauta, ka šie pirmsākumi pārtaps par veiksmes stāstu jau 25 gadu garumā, sniedzot juridisko atbalstu, kas nepieciešams klientu mērķu sasniegšanai. PĒTERSONA PATENTS vēlas pateikties uzņēmuma sadarbības partneriem, klientiem, konkurējošajiem uzņēmumiem un citiem atbalstītājiem par sasniegto.

PĒTERSONA PATENTS ir gājis tālu un mērķtiecīgu ceļu kopš uzņēmuma dibināšanas 1992. gadā un savos divdesmit piecos gados ieguvis izcilu reputāciju IĪ tiesību nodrošināšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšanas sfērā, pārstāvot pasaulē plaši pazīstamus klientus dažādas sarežģītības un IĪ lietās Latvijā un Eiropas Savienībā, kļūstot par vienu no vadošajiem Intelektuālā Īpašuma jomas speciālistiem Latvijā. Šajā laika periodā, uzņēmums ir apvienojies ar Lietuvas juridisko biroju “AAA Law”, veidojot saskaņotus klientu pakalpojumu standartus visās trīs Baltijas valstīs un paplašinot savu darbību Lietuvā un Igaunijā.