Pārlekt uz galveno saturu

“Vakariņas ar haizivi” - pieredzes vakari ar Latvijas biznesa haizivīm

Mūsu marta mēneša pēdējā vakara viešņa būs pasākumu industrijas pārstāve Sindija

Vilde (Bordo/Chocolate Events), kura stāstīs par savu pieredzi un to, kā uzņēmumam

izdzīvot pasākumu industrijas tirgū.

 

Aicinām līdz 29.martam (ieskaitot) pieteikt savu klātienes dalību šajā saitē:

http://ej.uz/pieteikumsvakaram

vai skatīties tiešraidi mūsu Facebook.com lapā! Saksim 30.03. plkst. 18:30.

Sindija Vilde

 

Norises laiks, vieta:

Katru ceturtdienu, LTRK Uzņēmēju namā (Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā), sākums plkst. 18:30. Ieeja bez maksas, vietu skaits ierobežots. 

 

Pasākumu cikls sastāv no 15 tikšanās ar Latvijas uzņēmējiem, kuru mērķis ir sniegt ikvienam tā dalībniekam praktisku rīku, kuru ikdienā izmanto kāds Latvijā pazīstams uzņēmējs vai savas nozares profesionālis, kurš labprātīgi dalās savā pieredzē. Šie rīki ir vērsti uz sociālo, ekonomisko, komunikācijas un spēju pilnveidošanu.

 

Pasākuma formāts:

Katrs vakars sastāv no divām daļām – vakara viesa stāstījuma 40 – 60 minūšu garumā un diskusijas 30 – 40 minūšu garumā. Diskusijā drīkst piedalīties gan klātienes, gan interneta tiešraides skatītāji, uzdodot savus jautājumus vakara viesim.

 

Mērķauditorija:

Projekta mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 18 gadiem, jaunie uzņēmēji un ekonomiski aktīvie iedzīvotāji. Pasākumu cikla apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, ikviena vecuma pārstāvis spēs gūt sev noderīgas un domāšanu provocējošas atziņas, praktiskus rīkus un padomus, kurus būs iespējams izmēģināt dzīvē uzreiz, pēc vakara noslēguma.

Pasākumu ciklu atbalsta Rīgas dome, LIVE RIGA, “ESK Sistēmas” – enerģija jūsu biznesam un ikdienai, mēbeļu salons “KUB mēbeles” un reklāmas aģentūra “Crex Crex”.

 

hizivs