Pārlekt uz galveno saturu

“Vakariņas ar haizivi” - pieredzes vakari ar Latvijas biznesa haizivīm

Šonedēļ Roberts Ķīlis pastāstīs par to, kurās nozarēs un uzņēmumos varētu rasties nākotnes “biznesa haizivis” un kādas zināšanas un prasmes būs nepieciešamas uzņēmējiem tuvākajā nākotnē.  

Dalības reģistrācija līdz 20.04. (ieskaitot): http://ej.uz/pieteikumsvakaram
Sākums plkst. 18:30, Kr.Valdemāra ielā 35, ierašanās no plkst. 18:00.
Ieeja par brīvu. Vietu skaits ierobežots.

Vai arī skatīties tiešraidi mūsu Facebook.com lapā! Sāksim 20.04. plkst. 18:30.

 

Vakariņas ar haizivi

Norises laiks, vieta:

Katru ceturtdienu, LTRK Uzņēmēju namā (Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā), sākums plkst. 18:30. Ieeja bez maksas, vietu skaits ierobežots. 

 

Pasākumu cikls sastāv no 15 tikšanās ar Latvijas uzņēmējiem, kuru mērķis ir sniegt ikvienam tā dalībniekam praktisku rīku, kuru ikdienā izmanto kāds Latvijā pazīstams uzņēmējs vai savas nozares profesionālis, kurš labprātīgi dalās savā pieredzē. Šie rīki ir vērsti uz sociālo, ekonomisko, komunikācijas un spēju pilnveidošanu.

 

Pasākuma formāts:

Katrs vakars sastāv no divām daļām – vakara viesa stāstījuma 40 – 60 minūšu garumā un diskusijas 30 – 40 minūšu garumā. Diskusijā drīkst piedalīties gan klātienes, gan interneta tiešraides skatītāji, uzdodot savus jautājumus vakara viesim.

 

Mērķauditorija:

Projekta mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 18 gadiem, jaunie uzņēmēji un ekonomiski aktīvie iedzīvotāji. Pasākumu cikla apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, ikviena vecuma pārstāvis spēs gūt sev noderīgas un domāšanu provocējošas atziņas, praktiskus rīkus un padomus, kurus būs iespējams izmēģināt dzīvē uzreiz, pēc vakara noslēguma.

Pasākumu ciklu atbalsta Rīgas dome, LIVE RIGA, “ESK Sistēmas” – enerģija jūsu biznesam un ikdienai, mēbeļu salons “KUB mēbeles” un reklāmas aģentūra “Crex Crex”.

 

hizivs