Pārlekt uz galveno saturu

Drošības un multimediju risinājumi K-Senukai

Drošības un multimediju risinājumi K-Senukai

Hansab kā uzticams partneris Baltijas valstīs pērn pabeidzis darbu pie ievērojama drošības un multimediju risinājumu integrācijas būvmateriālu, dārza, mājas, atpūtas un citu saimniecību preču veikalā K-Senukai.

Hansab sadarbība ar K-Senukai aizsākusies jau 2011.gadā, kad ar drošības un multimediju risinājumiem aprīkoti K-Senukai veikali Lietuvā. Turpinot veiksmīgi aizsākto sadarbību, Hansab ar drošības un multimediju risinājumiem aprīko pirmo K-Senukai veikalu arī Latvijā.

Projekta ietvaros tika veikti ievērojami videonovērošanas uzlabošanas darbi, atjaunojot analogās videonovērošanas sistēmu un uzstādot mūsdienīgās, augstas veiktspējas Mobotix IP 360 grādu un 60 grādu kameras. Mobotix 360 grādu kameras nodrošina 360 grādu pārredzamību, kas nozīmē to, ka viena kamera spēj aizstāt četras parastās kameras, nezaudējot attēla kvalitāti.

Savukārt, lai izvairītos no neatļautas piekļuves teritorijā, Hansab uzstādīja perimetra apsardzes sistēmu no Forteza. Tāpat Hansab integrēja pilnu drošības risinājumu, kas sevī ietver 13 preču drošības antenu uzstādīšanu, kā arī drošības piekaru, uzlīmju un seiferu piegādi. Savukārt par preču drošību veikalā rūpējas preču aizsardzības un demonstrācijas stendi no Optiguard, kas vienlaikus nodrošina kā preču aizsardzību, tā iespēju klientam produktu aplūkot darbībā.

Mārketinga un reklāmas nolūkiem tika uzstādīti deviņi profesionālai lietošanai paredzēti Samsung ekrāni, kas pieslēgti K-Senukai centralizētai ekrānu vadības sistēmai, tādējādi nodrošinot vienkāršu un vienotu satura maiņu visā veikalu tīklā vienlaicīgi vai atbilstoši veikalu individuālām vajadzībām. Ekrāni ir lieliska iespēja veidot vienotu un pārdomātu zīmola tēlu, kā arī ļauj izvairīties no drukāto materiālu izmantošanas, kas visbiežāk ir dārgs un laikietilpīgs process.

Šobrīd Hansab turpina darbu pie līdzīga mēroga un risinājuma projekta Igaunijas K-Senukai veikalā, abpusēja apmierinātība ar paveikto ļauj cerēt uz veiksmīgu turpmāko sadarbību arī turpmāk.

Vairāk par projektu: http://www.hansab.lv/lv/drosibas-un-multimediju-risinajumi-k-senukai