Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām uz Livonijas balvas pasniegšanas ceremoniju

aicinam uz livonijas balvas ceremoniju

LTRK un Igaunijas Biznesa kamera Latvijā aicina mediju pārstāvjus uz Livonija balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notiks šā gada 23.novembrī pkst. 16:30 Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35.

Livonijas balvu pasniegs ministru prezidents Māris Kučinskis par Latvijas uzņēmēju sasniegumiem Igaunijā un Igaunijas uzņēmumu sasniegumiem Latvijā. Šī iniciatīva tiek realizēta jau otro reizi, tādējādi godinot un veicinot kaimiņvalstu sadarbību un kopēju projektu realizēšanu.

Livonijas balvas pirmo reizi pasniedza 2013.gadā, kad to iniciēja Igaunijā strādājošie Latvijas uzņēmēji, tādējādi rādot savu varēšanu un lieliskās idejas. Mērķis ir godināt abās valstīs strādājošu uzņēmumu atpazīstamību, konkurētspēju un aicināt sadarboties, lai rezultāti būtu pēc iespējas efektīvāki. Pirmo balvu saņēma Latvijas vēstnieks Igaunijā Kārlis Eihenbaums.

Pirms balvas pasniegšanas notiks arī LTRK un Igaunijas Tirdzniecības kameras Latvijā organizēts forums “VIENKĀRŠI, DROŠI, POZITĪVI – EST-LAT tūrisma tendences un prognozes”, kas tapis Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “DELBI 2” ietvaros. Dienas laikā notiks sarunas par to, kā veidot abpusēji izdevīgus nosacījumus tūrisma nozares veicināšanai, kā arī būs iespēja uzzināt, kādi sadarbības projekti veiksmīgi realizēti kopš 2004. gada. Pasākumu ar uzrunām atklās pārstāvji no Igaunijas un Latvijas vēstniecībām, LTRK, kā arī Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas.

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikties uz Livonijas balvas pasniegšanu zvanot sabiedrisko attiecību konsultantei Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923 vai arī rakstot pr@chamber.lv.