Pārlekt uz galveno saturu

PREZENTĒTS UNIKĀLS IEPAKOJUMA MATERIĀLS

"Cotton-touch" - mīksts, elastīgs un patīkams taustei fleksiblais iepakojuma materiāls

Starptautiskās pārtikas izstādes Riga Food laikā prezentēts inovatīvu, līdz šim nebijis, pilnībā pārstrādājams fleksiblais iepakojuma materiāls. Tas izgatavots no polimēra, taču tam piemīt tekstila taktilās un vizuālās īpašības. Jaunais produkts atbilst visām mūsdienu iepakojuma funkcionālajām prasībām un ir pilnībā drošs dažādu pārtikas produktu iesaiņošanai.

“Mūsu izpētes centra speciālisti ir radījuši fleksiblo iepakojuma materiālu, kas atbilst klientu daudzveidīgajām prasībām. Tas ir augstvērtīgs, videi draudzīgs un pilnībā drošs saskarsmē ar pārtiku. Ilggadējā IMMER Group pieredze un izpratne par nozares attīstību apvienojumā ar jaunāko iepakojuma ražošanas tehnoloģiju iespējām dod mums iespēju piedāvāt saviem klientiem unikālus un radošus risinājumus vislabākajam produkta iepakojumam,” stāsta starptautiskās uzņēmumu grupas IMMER Group prezidente Irina Mirošņika (Ирина Мирошник).

Lai nodrošinātu iepakojumam optimālu funkcionālo īpašību klāstu – lieliskas barjeras īpašības, izcilu iepakojuma hermētiskumu, kā arī mehānisko izturību –, tā ražošanā ir izmantots neaustais polimēru materiāls (NW), kas laminēts ar dažādām polimērplēvēm. To iespējams izmantot visdažādāko pārtikas preču, piemēram, saldējuma, siera, kafijas, tējas, konditorejas izstrādājumu, riekstu, žāvētu augļu, bakalejas un citu preču iepakošanai.

Materiāla dekoratīvās īpašības apvieno oriģinālu taktilo efektu un reljefa struktūru – tas ir mīksts, elastīgs un patīkams taustei. Jauno materiālu iespējams apdrukāt dažādās drukas tehnoloģijās – gan fleksogrāfijas, gan digitālajā drukā, kas ļauj operatīvi realizēt radošus dizaina risinājumus.

Atšķirībā no kombinētajiem materiāliem, kuros tiek izmantots papīrs un plēve, mūsu izstrādātais materiāls ir videi draudzīgs un pilnībā atbilst ES prasībām – to iespējams pārstrādāt, turklāt tā ražošanai ir nepieciešams mazāk resursu.

“Jaunais iepakojums vairos produkta unikalitāti un atpazīstamību veikalu plauktos, tādējādi veicinot pārdošanas apjomus. Ražotājam šis iepakojums ļauj pozicionēt produktu kā videi draudzīgu, drošu un labvēlīgu patērētājam,” uzsver IMMER Digital pārdošanas vadītājs Ivars Sudmalis.

Darbs pie jaunā produkta izstrādes veikts uzņēmuma IMMER Group izpētes centra laboratorijā. Mūsu speciālisti, strādājot pie jaunā materiāla funkcionālajām īpašībām, ņēma vērā fiziski-mehānisko un blīvējuma izturību, noturību pret slāņošanos, berzes koeficientu, krāsas slāņa, kā arī noturību pret tvaiku un skābekli. Tādējādi materiālam ir piešķirtas īpašības, kas svarīgas produktu drošības un kvalitātes nodrošināšanai, kā arī tehnoloģiskās izmantošanas iespējas uz dažādām iepakošanas iekārtām.

Saskaņā ar pasūtītāja specifikāciju materiāla ražošanu un apdruku fleksogrāfijas tehnoloģijā veiks rūpnīcā IMMER Ukrplastic, savukārt digitālā druka realizējama ražotnē IMMER Digital Ventspilī.