Pārlekt uz galveno saturu

BOX (3D) & GUSSET (2D) POUCHES RAŽOŠANA IMMER DIGITAL

BOX POUCHES – trīsdimensionālas stāvpakas ar plakanu pamatni un sānu malām.

IMMER Digital piedāvā pilnu BOX (3D) un GUSSET (2D) POUCHE stāvpaku ražošanas ciklu: dizaina izstrādi, nepieciešamo funkciju nodrošinošu iepakojuma materiālu, apdruku digitālajā tehnoloģijā un gatavu paku ar aizdari izgatavošanu.

Jaunākās paaudzes iekārta var saražot līdz 50 stāvpakām minūtē. Iespējams izgatavot arī lielizmēra GUSSET POUCHE tipa pakas līdz pat 80 cm augstumā un 55 cm platumā, BOX POUCHE izmērā līdz 55 cm augstumā un 40 cm platumā, savukārt mazākā iespējamā paka var būt vien 20 cm augstumā un 10 cm platumā. Pakas aizdarei iespējami vairāki varianti: euroslot, easy-open, zipper vai slider.

Pakas iespējams kombinēt no dažādiem materiāliem, piemēram, sānu malās izmantojot caurspīdīgu plēvi. Visas plaknes iespējams apdrukāt un, pateicoties digitālajai tehnoloģijai, katra paka var būt ar unikālu dizainu.

BOX POUCHES – trīsdimensionālas stāvpakas ar plakanu pamatni un sānu malām. Tās
ir stabilas un ērti izvietojamas veikalu plauktos. Pakas sānu, apakšējās, aizmugurējās un priekšējās malas var veidot, apvienojot pat trīs dažādus materiālus. Piemēram, lai caur iepakojumu būtu redzams produkts, sānu malas var būt izgatavotas no caurspīdīga materiāla, savukārt pārējās – no cita. BOX POUCHES var tikt izmantotas vairāku produktu, piemēram, sausā maisījuma un gatava produkta pagatavošanai nepieciešamā šķidruma, salikšanai vienā iepakojumā

GUSSET POUCHE – ērti lietojama un izturīga stāvpaka, ko var izgatavot dažādos izmēros ar sānu krokām vai bez tām, tikai ar centrālo un šķērsvirzienu šuvēm. Pateicoties iespējai izgatavot arī lielizmēra pakas, šāds iepakojums nereti tiek izmantots dzīvnieku pārtikai, dažādiem sausajiem celtniecības materiāliem, sadzīves ķīmijai; īpaši populāri ir bakalejas, kafijas un citu beramo pārtikas produktu iesaiņojumi.

Vairāk informācijas un piemērotāko risinājumu jūsu produkta iepakojumam sniegs mūsu pārdošanas speciālisti pa tālruni (+ 371) 26446116 vai sazinoties ar e-pasta starpniecību –digital@immer.group.