Pārlekt uz galveno saturu

LTRK informē par Igaunijas-Latvijas programmas grantu konkursu

interreg_logo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) informē, ka ceturtdien, 5.oktobrī, Igaunijas Nacionālajā muzejā, Tartu notiks atklāšanas pasākums Igaunijas-Latvijas programmas projektu konkursam, kura kopējais granta lielums sasniedz 6 miljonus eiro.

Šis ir trešais Igaunijas-Latvijas programmas konkurss, kas tematiski atbilst programmas 1.2. mērķim “Vairāk kopīgi izstrādātu produktu un pakalpojumu programmas teritorijā”. Konkursa galvenā mērķauditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri vēlas izstrādāt plānu par kopīgu produkta vai pakalpojuma izstrādi starp vismaz diviem šāda veida uzņēmumiem, no kuriem vismaz viens uzņēmums ir reģistrēts Latvijā un vismaz viens – Igaunijā. Iespēja pieteikties konkursam paredzēta no 2017.gada 5.oktobra līdz 14.decembrim. Vairāk informācijas par konkursu un tā noteikumiem: https://estlat.eu/en/for-applicants/for-3rd-call-applicants.

Ierašanās uz atklāšanas ceremoniju sāksies ap plkst. 10:30, taču konkursa prezentācijas angļu valodā paredzētas plkst. 11:00. Atklāšanas pasākuma laikā būs pieejama noderīga informācija par programmas noteikumiem. Tās laikā arī būs iespējams dzirdzēt dažādas iedvesmojošas prezentācijas par biznesu sadarbību un produktu izstrādi, kā arī pieredzes stāstu no programmas ietvaros notiekošā projekta “GeoData”.

Reģistrācija konkursa atklāšanas pasākumam ir atvērta līdz 28.septembrim: https://estlat.eu/en/form/so-1-2-launching-event.

Lai iegūtu vairāk informācijas par projektu vai tā konkursiem, sazinieties ar Lauru Lulli, laura.lulle@estlat.eu, +372 55691070.

Informējam, ka, apmeklējot atklāšanas ceremoniju, ieeja ēkā paredzēta caur B ieeju, kas atrodas netālu no autostāvvietas.

map