Pārlekt uz galveno saturu
Tallinn Design House

Šī gada martā Tallinas Dizaina Nams atvērta unikāla koncepta dizaina veikalu, kurā iespējams iegādāties igauņu dizaineru radītas lietas, sākot ar modi un beidzot ar mēbelēm. Šāda koncepta dizaina nams paredzēts kā vietējiem iedzīvotājiem, tā arī tūristu uzmanības piesaistīšanai.

Tallinas Dizaina Nama koncepts ir inovatīvs un daudzfunkcionāls, kas paredz arī dažādu prezentāciju, pasākumu, sanāksmju rīkošanu. Nodrošinot inovatīvu un daudzfunkcionālu vidi, Hansab aprīkoja dizaina namu ar iespaidīgu video sienu un video straumēšanas jeb live-stream kameru.

Video siena ir uzbūvēta no deviņiem Samsung 55 collu UHD LED displejiem ar 3.5 mm plānu bazel-to-bazel ekrāna rāmi, kas ir visšaurākais pieejamais ekrānu rāmis industrijā. Video siena nodrošina vienotu attēlu un praktiski nepārtrauktu skatīšanās pieredzi, kā arī auditorijas spēju koncentrēties uz attēloto saturu, nevis pašu ekrānu. Uzstādītā video siena paredzēta dizaineru produktu reklamēšanas nolūkiem.

Savukārt pie griestiem piestiprinātā Axis kupolveida live-stream kamera, nodrošina iespēju tiešraidē Youtube vai Facebook kanālos atspoguļot dizaina namā notiekošos pasākumus - modes skates, produktu prezentācijas un citus.

Papildus video sienai un video straumēšanas risinājumam, Hansab uzstādīja arī Cross Point Maxus AM50 drošības vārtus un Bosch skaņas sistēmu. Maxus drošības vārtu lakoniskais un smalkais dizains nodrošina to izcilu saplūšanu ar dizaina nama unikālo interjeru. Tāpat tajos integrēti klientu skaitīšanas sensori, ar kuru palīdzību iegūst svarīgus datus par apmeklētāju plūsmu.

Vairāk par risinājumu: http://www.hansab.lv/lv/video-sienas-straumesanas-un-drosibas-vartu-ris…