Pārlekt uz galveno saturu

PwC aicina pieteikties 6 mēnešu mācību programmā "Nodokļu pamatkurss"

Jau desmito sezonu PwC's Academy aicina interesentus piedalīties unikālā sešu mēnešu mācību programmā „Nodokļu pamatkurss,” kas piedāvā iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par Latvijas nodokļu tiesisko regulējumu.

Šajā mācību programmā PricewaterhouseCoopers SIA (PwC) nodokļu konsultanti iepazīstina klausītājus ar Latvijas kopējo nodokļu sistēmu un atsevišķu nodokļu pamatprincipiem, kā arī darījumu juridiskajiem un grāmatvedības aspektiem. Tiek analizēti arī atbildīgo institūciju sniegtie skaidrojumi un kopā ar klausītājiem iztirzāti praktiski piemēri. Šogad programmā iekļautas arī jaunākās izmaiņas nodokļu likumos, pēc nodokļu reformas.
Mācību laikā saņemsiet PwC konsultantu padomus un atbalstu par apgūstamajām tēmām, tiks nodrošināti izdales materiāli, un programmas noslēgumā saņemsiet PwC izsniegtu sertifikātu.

Mācību programmu absolvējuši gan vietējo, gan starptautisko uzņēmumu finanšu direktori, grāmatveži, iekšējie auditori, juristi, ekonomisti un citi interesenti, atzinīgi novērtējot mācību kursa kvalitāti un noderīgumu savās turpmākajās darba gaitās un karjerā.

Piedāvājam apgūt pilnu programmu vai arī atsevišķus moduļus, t.i., apmeklēt nodarbības tikai par sev interesējošo nodokli.

Šogad mācību sākums 18. oktobrī, noslēgums 2018. gada 4. aprīlī.
Nodarbības notiek reizi nedēļā - trešdienās un dažās pirmdienās no 15.00 - 18.15, LTRK Namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Ja esat LTRK biedrs, līdz 1. septembrim Jums tiks piemērota 15% atlaide no pilnas programmas pamatcenas, no 2. septembra - 10% atlaide no pilnas programmas pamatcenas.
Rēķinu iespējams dalīt vairākos maksājumos.

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit:
http://www.pwc.com/lv/lv/training/nodoklu-akademija.html
Jautājumi: Zane Dmitrijeva, t. 67094400, pwc.kursi@lv.pwc.com