Pārlekt uz galveno saturu

LTRK biedru skaits pārsniedz 2000

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru skaits pārsniedzis divus tūkstošus, tādējādi apvienojot gan mikro, gan mazos, vidējos un lielos uzņēmējus un audzējot savu kompetenci un pārstāvniecību. Tāpat biedrībā darbojas arī vairāk nekā 50 reģionālās un nozaru biedrības.

“Kad kļuvu par LTRK prezidentu, viens no maniem galvenajiem mērķiem bija panākt to, ka uzņēmēji kļūst arvien aktīvāki, pulcējas kopā, lai pieņemtu izsvērtus lēmumus biznesa vides uzlabošanai, kā arī audzētu savu kompetenci tīklojot un tiekoties vienam ar otru. Esmu patiesi priecīgs, ka LTRK spējis piesaistīt tik daudz biedru, pozicionēt sevi kā nopietnu partneri, ar ko jārēķinās gan valsts, gan pašvaldību iestādēm un atbildīgajām amatpersonām,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: pirmkārt, uzņēmējdarbības vide, otrkārt, uzņēmumu konkurētspēja, treškārt, eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām, tā dibināta 1934. gada 21. decembrī, darbību atjaunojusi 1990. gada nogalē.