Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina medijus uz Rīgas mēru kandidātu debatēm

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina mediju pārstāvjus apmeklēt Rīgas mēru kandidātu debates, kas notiks šī gada 12.maijā, plkst. 11:00, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35.

Rīgas mēru kandidātus plānots iztaujāt par uzņēmējiem būtiskām jomām, tostarp biznesa vides attīstību galvaspilsētā, tūrismu, infrastruktūru, sadarbības veicināšanu ar blakus esošajām pašvaldībām un citiem jautājumiem, tādējādi noskaidrojot viedokļus un izdarot secinājumus.

Pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, dodot iespēju gan pieaicinātajiem ekspertiem, gan zālē esošajiem klausītājiem uzdot sev aktuālos jautājumus. “Pašreiz Rīgā reģistrēti visvairāk uzņēmumu, kā arī galvaspilsētā koncentrēta viena no lielākajām aktivitātēm, aptverot visas biznesa jomas, tādēļ nākotnes attīstības prioritātes un virzieni jebkurai šeit strādājošai kompānijai ir ļoti svarīgi. Tieši tāpēc LTRK no potenciālajiem mēru kandidātiem vēlas uzzināt, kā viņi redz galvaspilsētas uzņēmējdarbības vidi nākotnē un ko ir gatavi darīt, lai to uzlabotu,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs J.Endziņš.

Ikvienam mediju pārstāvim, kurš vēlas piedalīties debatēs, lūdzam pieteikties pa tel. 29630923 pie sabiedrisko attiecību konsultantes Rūtas Grikmanes vai arī rakstot e-pastu uz pr@chamber.lv.