Pārlekt uz galveno saturu

Mūsu stirās puses.

Vadītāju mērķtiecīgā atlase: MĒS ATRODAM RĪTDIENAS TALANTUS JAU ŠODIEN!
Vadītāju atlase ir uzticēšanās, biznesa izpratne un plašs kontaktu loks – trīs pazīmes, ko ir grūti nopirkt un nokopēt no citiem. Īstos kandidātus raksturo ne tikai profesionālas zināšanas un prasmes, bet arī domāšanas veids un attieksmes, kas saskan ar organizācijas stratēģisko kursu un organizācijas kultūru un tās unikālo DNS. Izmantojot mūsu pašu izstrādāto vairāku atlases kanālu stratēģiju, mēs atrodam darbiniekus, kas iederas Jūsu organizācijā.

Atbalsts vadītājiem, uzsākot darbu jaunā organizācijā: OPTIMIZĒJAM VADĪTĀJU PIRMĀS 100 DIENAS JAUNAJĀ DARBA VIETĀ
Mūsu piedāvātā programma ir efektīvs un katram vadītājam pielāgots veids, kā jaunajiem vadības komandas locekļiem pirmajās 100 darba dienās apgūt to zināšanu un organizācijas nerakstītās prakses bagāžu, ko parasti vadītāji apgūst gada laikā. Programma ir tapusi, intervējot vairāk nekā 600 augstākā līmeņa vadītājus, un tā sekmē jaunā vadītāja efektīvu un sekmīgu integrāciju jaunajā darba vietā, tādējādi gūstot atdevi no vadītāja darba daudz īsākā laikā.

Novērtēšana un attīstība: ATKLĀJAM UN ATTĪSTĀM ORGANIZĀCIJAS LĪDERUS, FOKUSĒJOTIES UZ STRATĒĢIJU
Fokusā izvirzot organizācijas stratēģiskos mērķus, vērtības un tagadnes izaicinājumus, novērtējam “atslēgas” darbinieku kompetences un personību. Atklājot neatbilstības starp to, kur esam šobrīd un kur vēlamies būt, mēs palīdzam izstrādāt indivīdu un komandu attīstības plānus un nodrošinām to īstenošanu. Ieguvums ir aizvien lielāks darbinieku skaits, kas iesaistīti sava un līdz ar to organizācijas darba snieguma uzlabošanā.

Vadītāju karjeras plānošana: ATBALSTS VADĪTĀJIEM PĀREJĀ UZ JAUNĀM KARJERAS IESPĒJĀM
Katram vadītājam pielāgots un vadīts attīstības process periodā no iepriekšējā darba pārtraukšanas līdz nākošajam karjeras punktam. Pakalpojuma tapšanā ir bijuši iesaistīti vairāk nekā 950 vadītāji no dažādām Eiropas valstīm un tā pamatā ir augstākā līmeņa vadītāja individuālo prasmju, mērķu un ambīciju sabalansēšana un atbalsts nākošā piemērotākā profesionālā izaicinājuma atrašanā.